Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sótlan diétára fogot a dokim...

Sótlan diétára fogot a dokim mert 10kg híztam eddig és szerinte ennyit kellene összesen. Van még valki ilyen diétán? Sikerül teljesen betartani?

Figyelt kérdés
Azt mondta be kell feküdni ha tovább hizok.28 hetes
2009. márc. 13. 11:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem,hogy hány kilóról kezdted a terhességet? Mert én a terhességalatt 20 kilót híztam, és nem kellett diétáznom. Ez furcsa, hogy 10 kilónál már kell.
2009. márc. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
61kg voltam most meg ugye 71 és azt mondta nagyon be foggok vízesedni.
2009. márc. 13. 11:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Én 23 hetes vagyok és 6 kg-ot híztam. Nekem is ezt mondták. De baromira kívánom a sósat.
2009. márc. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Te jó ég! Nem lehet, hogy manapság eltúlozzák kicsit? Kérdezz meg szerintem egy másik dokit is. Anyukám 35 kilót hízott az öcsémmel!!!! és nem kellett diétáznia....

Én még csak 6 hetes vagyok, 55 kilóval kezdtem és most 50-en vagyok....

2009. márc. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.Az én édesanyám szerint is eltulozák a dolgokat.Ő 9 gyereket szült és soha nem volt semmilyen problémája.
2009. márc. 13. 11:25
 6/8 anonim ***** válasza:

Az első vagyok.

Én 60 kilórólkezdtem,és az utolsó 2-3 hétben tényleg eléggé vizesedett a kezem és a bokám, de ezen kívül semmi bajom nem volt. 40+3 naposan szültem, és bő 2 óra volt az egész szülésem.

2009. márc. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia


Szerintem ez a dokik mániájává vált! Nekem is ugyanezt mondta az orvosom. Én alapból pici fölösleggel kezdtem, 17cm és 78kg voltam. Most kedden töltöttem a 30. hetet és eddig összesen 7kg-t híztam. Nekem azt mondta a doki, hogy ez sok és sódiétára fogott. Én annyit teszek, hogy nem sózom annyira az ételeket, mint eddig illetve nem eszek chipset meg ilyeneket, mondjuk eddig se volt rám ez jellemző. Semmi extrára nem vagyok hajlandó, addig amíg az eredményeim jók.

2009. márc. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szia!

en 170centi vagyok,58-rol kezdtem,most,27hetesen 70kg vagyok.a dokim nem mondott semmit,csak annyit,hogy majd szüles utän ugyis lemegy.

2009. márc. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!