Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kecskeméten szülésfelkészítő...

Kecskeméten szülésfelkészítő tanfolyamról valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Hány hetesen érdemes jelentkezni, vagy egyáltalán kell-e? Milyen gyakran tartják?
2011. máj. 17. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Én csak a folyosón várakozó kismamáktól hallottam róla. Állítólag betöltött 30. hét után lehet menni. Nem kell jelentkezni. Valahol ki van írva a korházban, hogy mikor szokott lenni. Egyszerűen odamész az adott időpontra, a többit majd ott elmondják.

Úgy hallottam egy nagyon kedves szülésznő tartja és nagyon hasznos, érdekes.

2011. máj. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 haramia ***** válasza:

szia!


én most végeztem el. A védőnőd kérdezd (nekem is az enyém mondta, hogy (terhesség ideje alapjá) melyikre érdemes menned. Egyébként folyamatosan van. Két alkalmat jelent: egymás utáni két hétfő. Az első egy elméleti felkészítés (ahol az előadás után felteheted minden kérdésed általánosságban a terheséggel, szüléssel kapcsolatban illetve konkrétan a kecskeméti szülészet módszereivel kapcsolatban). A második alkalommal pedig végigjárjátok a szülészet emeleteit, meg nézitek mi-hol van, mikre van lehetőség a vajúdás/szülés/gyermekágy során...és igaz, tényleg egy nagyon kedves, segítőkész szülészmő tartja (legalábbis, amikor én voltam két hete)!

2011. máj. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :-) Azt hittem, hogy több 2 alkalomnál, valaki 4-et mondott. De ez sokkal jobb lenne. Ti is apás szülést szeretnétek?
2011. máj. 17. 21:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Én most úgy gondolom, hogy egyedül szeretném megcsinálni, de ez még változhat.
2011. máj. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 haramia ***** válasza:
...nálunk nincs apuka (vagyis nem velünk) úgyhogy eleve szóba sem jött, barátnős lesz vagy még az is lehet, hogy ha olyan bátornak érzem magam abban a helyzetben, akkor egyedül, mert akkor minden pillanatban a babára tudok koncentrálni...
2011. máj. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!