Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet ez a szúrkálás,...

Mitől lehet ez a szúrkálás, fájdogálás a gyomorszáj résznél?

Figyelt kérdés
Tegnap éjjel ébredtem arra, hogy nagyon szurkál, nem is tudtam feküdni, sétálgatnom kellett, majd üldögélnem egy kicsit, mire nagyjából elmúlt és el tudtam aludni. Napközben is szokott néha-néha szurkálni, de nem olyan vészesen. Amúgy is "epe bajos" vagyok, de amiatt ilyet még nem éreztem. Gondoljátok hogy attól lehet?Vagy mitől? Valakinek hasonló? 28hkm
2011. máj. 18. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hétig csinálta ezt, akkor derült ki, hogy epeköves vagyok. Pedig azt hittem gyomorrontásom van, csak az nem tetszett, hogy ez mért tart ilyen sokáig. Beszélj belgyógyásszal, lehet, hogy diétáznod kell. Tudod, semmi zsíros, semmi fűszeres (tojás, hagyma, fokhagyma kizárva).
2011. máj. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én egy kicsit jobb oldalt éreztem ezt, terhességem alatt eddig 2szer, kb. 1 hétig. El is mentem orvoshoz amikor másodszor előjött. Azt mondta, hogy a baba még nem nyomhat semmit, de se epe, se hasnyálmirigy, se gyomorfekély nem lehet, viszont nem tudja mi az... Nem lettem okosabb, 22 hét körül voltam akkor.
2011. máj. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!Valószínű nekem epe lesz, csak ilyen tüneteket még nem éreztem emiatt....Úgysem tudnak mit csinálni, a gyógyszert sem szedhetem az epémre, mióta babás vagyok....Úgyhogy akkor egy kicsit jobban odafigyelek, mit eszem.

Még egyszer köszi.

2011. máj. 19. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!