Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális a gyomor-gyomorszáj...

Normális a gyomor-gyomorszáj környéki fájdalma?

Figyelt kérdés

25 hetes terhes vagyok. Az elején rosszul voltam, de pár hete semi bajom sincs már. Ma ebédre sajtos tejfölös tésztát ettem, és közvetlen kaja után szúro fájdalom kezdödött kb a gyomorszájám vagy legalább is a gyomor felsö részén. Annyira fájt hogy lekellett feküdnöm, kb fél óra alatt elmúlt.

Most megint éhes voltam és csináltam gyümölcs levest, hideget és gyümölcssel meg gofrival ettem, és avégére megint bele nyilalt a gyomorszájam környékébe ez a fájdalom, most is érzem, de most anyira nem rossz mint délben volt.

Másnak is volt ilyen?

Normális ez?


2010. jún. 10. 16:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Én még nem sokszor éreztem ilyet. Viszont egy két alkalommal éjszaka ébredtem erre és nekem is kb fél óra volt mire elmúlt. Nagyon tud fájni. Evés után inkább gyomorégés szokott nálam lenni így kerülöm a zsíros ételeket. Lehet sok a savad. Ha mész tanácsadásra azért kérdezz rá én is ezt fogom tenni bár már majd két hete nem volt.

30hkm

2010. jún. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sok szokott lenni a savad? Remélhetőleg nem gyomorfekélyed van, bár annak ezek a tünetei. Én a helyedben mindenképpen mondanám orvosnak. Anyukámnak is sok volt a sava, meg gyomorpanaszai voltak, nem ment orvoshoz és kilyukadt a gyomra. Inkább jobb megelőzni a bajt szerintem. Nekem akkor volt gyomorfájdalmam, mikor a doki6 felírta a vas tablettát. Egy hétig szedtem, mire rájöttem, hogy azért fáj minden nap a gyomrom, mert nem bírom azt a vastablettát, kaptam másikat, azóta semmi baj nincsen. További szép babavárást:)
2010. jún. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!