Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányszor jártok wc-re 1nap...

Hányszor jártok wc-re 1nap így terhesen?

Figyelt kérdés
2009. márc. 13. 17:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagy dolgozni 1szer,pisilni szerintem 31szer.:)De rengeteg folyadékot fogyasztok.38hetes km
2009. márc. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az a baj h nekem étvágyam is olyan mint amikor nem voltam terhes és inni meg még annyit sem iszok...de pisilnem meg mindig úgy érzem hogy kell...sokszor már idegesít hogy óránként megyek wc-re
2009. márc. 13. 17:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyél gyümölcsöt az meghozza az étvágyat.Fogyassz müzlit tejjel,egy kis folyadékot máris belecsmpésztél,vagy egyél mindennap levest.Igyál ásványvizet,ugy tudod magad becsapni ha nem pohárbol iszol,hanem egy párszor jo meghuzod az üveget.Terhesen természetes,hogy többet járunk pisilni.A vizeletet a védőnő ugyis nézi,ha baj lenne azt észre veszik.
2009. márc. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia.Én is sokat járok pisilni,még nem számoltam meg de tuti 30-40 alkalommal biztos.És sokszor van olyan is,hogy éjszaka arra kellek,hogy fáj a hasam annyira kell pisilnem:(
2009. márc. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

igen sajnos én is úgy kelek fel éjszaka hogy nagyon kell pisilnem...pedig azt mondta az orvosom hogy este elvégzem és reggelig bírni fogom...de elég rosszúl is alszom éjszakánként...forgolódok elég sokat..


Enni ennék műzlit vagy bármit csak annyi gondom is van hogy cukros is vagyok és lisztérzékeny is és így terhesen ezeket nagyon nehéz össze hangolni szinte alig tudok enni bármit is...sajnos ezt hozta nekünk a sors..remélem a gyerkőcnek nem lesz semmi baja

2009. márc. 13. 18:12
 6/7 anonim ***** válasza:

Este elmenni és reggelig bírni? Szép álom! :)

Én is mondtam már, hogy már nagyon kíváncsi vagyok, hogy mennyit járok egy nap! Strigulázni kellene! :) Amúgy nekem is van, hogy kicsit kevesebbet iszom, ha nem figyelek oda, de akkor is ugyan úgy mennem kell jó sűrűn!

2009. márc. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Napi minimum 50. Gyakori vizelési ingerem van pszichés okból. 14F
2012. júl. 20. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!