Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit vegyek meg először a...

Mit vegyek meg először a júliusban születendő Pocaklakómnak? Mi fontos?

Figyelt kérdés
2009. márc. 13. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy csináltam, hogy számba vettem mik azok amik elengedhetetlenül fontosak és azokat vettem meg először közülük amiket épp jó vételnek találtam vagy le volt árazva. Így valamennyit lehet spórolni. Pl tescoban volt 70%-os leárazás és megvettem az első rugikat, badykat, fürdőlepedőt, textilpelust.
2009. márc. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mire gondolsz? Ruhára, vagy mindenre?

Mert hát kiságy, babakocsi pelenkázó ilyesmik kellenek. hogy veszel-e baldahint, vagy forgó játékot a te döntésed. Ruhába vegyél elsőnek mindenképp 6-8 hosszu rugit, 10 rövid badyt, 2-3 napozót, 2-3 kiszoknit, egy vékony és egy középvastag plédet.

Ha kell részletes lista, írj privit, elküldöm az enyémet, hátha segít neked.

2009. márc. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Még van időd, így tudsz nézelődni, akciókat kifogni.

Ami fontos, h legyen:

babakocsi, kiságy, textilpelusok, body-k, rugik, sapka, zoknik, kesztyű, hálózsák és/vagy ágynemű, lepedő, matracvédő, kád, pléd; biztos,ami biztos alapon 1 cumisüveg.

Pelenkázólap v pelenkázó, de ha nem érzed szükségesnek, akkor nem kell. Amúgy bárhol be fogod tudni pelenkázni. Kiskuka a piszkos pelenkáknak, gyógyszertári készítmények, kiskefe, körömvágó olló, lázmérő, autós hordozó, ... Hú, nem tudom, h mi kell még. Rengeteg dolog, de nem mind okvetlenül fontos, és még bőven ráérsz!

2009. márc. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a segítséget mindenkinek!

Tudom, hogy még van időm, de anyagilag könnyebb apránként vásárolni.

Na és persze az sem utolsó, hogy nagyon jó nézelődni, vásárolgatni a Pocaklakómnak! :)

2009. márc. 13. 18:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Én mondjuk a babakocsit még nem használtam, kendőbe viszem ha gyalog megyek. Most négy hetes és eddig nagyon bejött.
2009. márc. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!