Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetesen a hüvelytisztasági...

34 hetesen a hüvelytisztasági vizsgálat kötelező, vagy orvosa válogatja? Nektek volt?

Figyelt kérdés
Kaptam egy papírt a védőnőmtől, még a terhesség elején, amin rajta van, hogy mikor milyen vizsgálat lesz. Viszont most voltam az orvosnál, és azt mondta legközelebb a 35. héten menjek, hogy odaadja a beutalót a 36. heti vérvételre. Utólag néztem, hogy ennek még előtte meg kellene történnie. És persze szeretném is, ha megtörténne.
2011. máj. 19. 09:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem még nem volt, 27. hetes vagyok, de lesz. Tudod biztosan, hogy azért kell, hogy nehogy valami hüvelyben élősködő vírus vagy egyéb káros valami (pl. sterptococcus B) legyen, mert ha van, és nem kezelik, hagyjuk is, hogy mi lehet a kisbabával szülés után... :(
2011. máj. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt, mert azt mondta a doki, hogy szüléskor mindenképpen kapok valamilyen injekciót, ami megvédi a babát a fertőzésektől. Végül erre császár miatt nem került sor.

Úgyhogy orvosa válogatja.

Ha viszont te nagyon szeretnéd, akkor jelezd a dokinak.

2011. máj. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt egyszer sem ilyen. Mondjuk,itt a dokinak alapból mániája,hogy a 16. héttől,még vizsgálat nélkül is írogatja fel a kúpokat- lényegtelen,hogy nincs semmi baja a kismamáknak! Ezzel tönkre is vágják az informálódaltan várandósok hüvelyének védekező képességét- én is így jártam először...


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!


Üdv:2gyermekes,23heteske

2011. máj. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Maxima ***** válasza:
Nekem megcsinalta a doki. Ha menned kell 35. heten valoszinuleg akkor fogja neked is megcsinalni.
2011. máj. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!