Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ilyenkor mire számíthatok?...

Ilyenkor mire számíthatok? PCOS-es vagyok és 9 hét 5 napos terhes.1 éve volt vetélésem 5 hetesen, azután diganosztizálták a pcost.

Figyelt kérdés

A hormonjaim rendben voltak a terhesség előtt. Clostit kaptam, a mentes hónapban fogant a pici. A doki szerint a closti több hónapig kihat és nem kell aggódnom. Próbálok pozitívan gondolkodni, azért félek. Semmi panaszom nincs, az elejétől táppénzen vagyok és sokat fekszem. Jövöhéten megyek dokihoz és nagyon izgulok hogy mi van bent.


Van hasonló cipőben valaki?


2009. márc. 13. 19:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én igen. Hasonló ciőben járok. Nekem is pcos-em van sajnos. Hosszú próbálkozás után terhes vagyok. :)

Nekem is Closti mentes hónapban fogant a babám, miután már majdnem fél évig szedtem és sikertelen próbálkozásaink voltak. A Closti hatott, csak a peteérést nem találtuk el. Végül az ovu teszt segített ebben, egy olyan hónapban, mikor már nem szedtem Clostit, így nem is számítottam sikerre. Annál nagyobb volt az öröm... :)))


Én is aggódtam, mert egy csomó elrettentő dolgot olvastam a pcos honlapon: vetélés stb..

Most alig két hónapom van vissza, 33 hetes vagyok. Minden rendben volt eddig és remélem így is marad.

A barátnőm is pcos, és van egy 5 hónapos kislánya, akivel sima terhessége és szép szülése volt.

Én azt javasolnám neked, amihez én is tartom magam, hogy gondolkodjunk pozitívan és bízzunk a legjobbakban! Minden rendben lesz és gyönyörű, egészséges babáink születnek!

Sok boldogságot, nyugodt, szép terhességet kívánok neked!

2009. márc. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm hogy írtál. Gratulálok Neked/Nektek! Igen, próbálok pozitívan gondolkodni, és minden nap elmondom hogy a babám egészséges és minden rendben lesz.

Könnyű szülést kívánok Neked! És a hátralévő időre boldog babavárást és majd babázást! :)

2009. márc. 14. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!