Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon félek, mert ma barnázta...

Nagyon félek, mert ma barnáztam már 3x keveset és nem szeretném elveszteni a babát. Ki volt így?

Figyelt kérdés

betelefonáltam a sűrgősségire és azt mondta egy szülésznő, hogy enyhe barnázás és halvány rózsaszínes akármi még nem feltétlenül jelenti a vetélést, azt mondta akkor menjek be ha görcsölni kezd a hasam és erősen, élénk pirosan vérzek. Addig nem tesznek úgy sem semmit. meg hogy hátha semmit nem jelent!

Fekvést javasolt meg Magne B6-ot.

Jaj nyugtassatok meg és aki volt így mi lett?

2. babánk lenne!!! van egy 9 hós kisfiunk és most én 4-5 hetes vagyok.


2009. márc. 13. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég gyakran előfordul ilyen jellegű barnázgatás, és az esetek zömében nem lesz belőle semmi probléma. Fogadd meg amit a szülésznő mondott, igazából ennyit tudsz tenni az ügy érdekében.
2009. márc. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért hihetetlen, hogy egy szülésznő ezt mondta, én a helyedben akkor is bemennék. Nekem is volt ilyen, szerencsére utólag kiderült az elmaradt mensi miatt volt egy kis barnázásom. De ilyenkor érdemes megnézni,mert lehet vérömleny, és ciszta is akár. És a vetéléshez sem kell feltétlen görcsölni, na de ezzel nem akarlak ijesztgetni, mert ennyi idősen még szerintem a beágyazódás miatt van. De azért egy orvos többet tud mondani,mint egy szülésznő. Én pl. kaptam gyógyszereket, duphastont és utrogestant, ami segít megtartani a terhességet (persze nem minden esetben). Orvosod nincs? Voltál már nála? Ha van, akkor hívd fel őt! De nyugi, biztos nincs semmi baj! Tényleg nagyon sokszor van vérezgetés, barnázgatás.
2009. márc. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2 vetélés után a 3 -diknál én is pecsételtem szerencsére nem lett semi gond .És most van egy 4 hós lányom. szerintem menj dokihoz. Fő a biztonság , és pihenj , pihenj pihenj mig el nem mullik.
2009. márc. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!4-5 hetesen barnázás,enyhe vérzés.1 hét korház.Végeredmény?Mára már 4 éves hercegnő!Sok-sok pihenést javaslok!Minden jót nektek!
2009. márc. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én orvosom azt mondta nekem, mikor a barnázásnál hanyatt-homlok rohantam hozzá, hogy jól tettem, mert inkább menjen az ember feleslegesen, mint hogy baj legyen, amit esetleg meg lehetett volna előzni.

Nekem méhszájseb okozta, ami a terhesség alatt alakult ki rögtön az elején.


Szerintem igenis menj be, és csináljanak UH-t.

2009. márc. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!