Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes terhes vagyok, Dr....

34 hetes terhes vagyok, Dr. Major Tamás magánrendelőjébe járok Debrecenbe alkalmanként 5e ft-ért! Az logikus, hogy nála is szeretnék szülni vagy külön meg kell kérnem, hogy a szülést is ő vezesse le?

Figyelt kérdés
Nekem eddig logikusnak tűnt,de a rokonaim szerint külön meg kell kérnem!Várom a tapasztalatokat Majorral kapcsolatban is!Köszönöm!
2009. márc. 14. 10:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Személyesen nem ismerem az orvost,de általában meg szokták kérdezni,hogy nála szeretne-e szülni a kismama.Tőlem a 22. héten kérdezte meg a dokim és akkor be is írta a szülés várható idejét a naptárába,gondoldom így a nyári szabadságát majd ehhez igazítja,legalább is remélem.
2009. márc. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Na és ott volt a szülésnél? Náluk és több ismerősnél sem volt ott. Csak az éppen akkor ügyeletes orvos.
2018. jan. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!