Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jelent valamit ha rosszakat...

Jelent valamit ha rosszakat álmodok a babámmal?

Figyelt kérdés

19 hetes kismama vagyok, első babámat várom, nem alszok túl jól és álmodni is rosszat álmodok a babámmal.

Jelenthet az valamit, vagy csak túlzottan aggódom?

19 hetes kismama


2009. márc. 14. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem,csak tudat alatt annyira rettegsz hogy baj történhet,hogy erről is álmodsz.
2009. márc. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem normális, a felelősség miatt van, ami vár ránk, meg az aggódástól, nekem 4 hónapos a fiam, de még mindíg álmodom ilyeneket! Kész horror!!!

A védőnőm mondta, hogy majd elmúlik.

2009. márc. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Valószínű, de ez annyira rossz, biztos a babának sem tesz jót a folyamatos aggódásom, de mindíg van valami ami okot ad rá, mert mindíg begyullad a hüvelyem és ez is stresszel.

Köszönöm a gyosr választ:)

2009. márc. 14. 11:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon kellemetlen ez már én is sokat gondolkodtam rajta mit tehetnék ellene. Én 35 hetes vagyok és a babám még elég kicsi súlyú csak 2200 g és állandóan ezen gondolkodom, hogy miért nem hízik pedig annyi fehérjét eszek, hogy már undorom van. Szóval attól rettegek, hogy hamarabb megszületik és nem lesz ideje odabent hízni még és minden éjjel ezzel álmodom. Sokszor arra ébredek fel éjjel, hogy folyik belőlem valami pedig nem is:-((
2009. márc. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én a terhesség alatt soha nem álmodtam a babámmal,de amióta megszületett(6hós),azóta szinte minden éjjel azt álmodom,hogy eltünt és keresem az ágyban pedig nem is alszik velünk egy szobában.Persze mindig megvan,de egyszerűen annyira féltem,hogy még éjjel sem tud kikapcsolni az agyam:D.Ez csak rosszabb lesz,ha már megszületett a manócska:).

Üdv:6hós kis legény anyuja

2009. márc. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!