Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Augusztusban szülök mit kell...

Augusztusban szülök mit kell bevinni a kórházba?

Figyelt kérdés
Császáros leszek ha ez számít..
2011. máj. 20. 22:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Keress rá google-n, rengeteg listát ki fog dobni neked!
2011. máj. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az se mindegy, hogy melyik város, melyik kórház. A kórházak listái is eltérőek lehetnek. Pld. van ahol nem kell a gyereknek popsitörlőt vinni, (mert van a szobákban) és van ahol kell. Szóval ha már kérdezel, akkor igyekezz pontosan kérdezni.
2011. máj. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Betétet vigyél! :)

Nekem jól jött a mellszívó is, a kórházban csak egy-két darab jutott mindenkire, úgyhogy jól tettem hogy vittem.

2011. máj. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

-1 csomag pelenka (2-4 kg)

-popsi törlő

-popsi krém

textil pelenkák, legalább 5 db

-2 cumisüveg (nekünk kellett)

-én vittem egy kis polár takarót is.

-ha nem adnak ruhát, bizti kedvéért vigyél rugikat meg bodykat.De egy ruha mindenféleképpen kell, amiben haza viszed.

magadnak kell tusfürdő, testápoló,betét(TENA),hajsampon(én állandóan izzadtam a hormonok miatt), antibakteriális szappan, papucs, köntös, váltóruha,zokni,bugyi.Esetleg ha nincs semmi fertőtlenítő lehetőség, akkor szerezhetsz mikrós fertőtlenítőt, nekem jól jött.

De egyébként beírod google-be, hogy babakelengye és ki ad egy csomót.De én pl a Margitba szültem, és fel mentem a kórház oldalára és ott fent volt, hogy mit várnak el.Meg minden kórházban van szülőszoba látogatás,és ha el mész meg lehet kérdezni, hogy mire lehet számítani.Remélem segítettem valamennyit!!!

Sok egészséget, kitartást és könnyű szülést kívánok!

Ja a szülő szobára nem rossz ötlet szőlő cukor, ásvány víz, esetleg csoki, én 2 fájás között zabáltam, mert hirtelen ért a szülés csodája! :)

2011. máj. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én a leleteimet felejtette itthon. Azt te már ne felejtsd! :) Kiskönyvet vittem.

Amúgy köntös, hálóing ha szeretnél(de adnak),popsitörlő, 1-2 textilpelus, törölköző, tisztálkodószer, fürdős papucs. Lehet nálad extra betét is, de odabent a korházit érdemes használni. Pelenkát, gyerekruhát nálunk adtak.

A szülőszobára a törölköző, papucs fog kelleni. Meg amit inni, enni akarsz. Nekem táskámban benne volt a gyógyszeres dobozkám, és milyen jól jött! Iszonyatosan égett vajúdás közben a gyomrom, így vettem be rennie-t.

Császárnál nem lesz szükséges, de hátha más is olvassa akinek hasznos. Aranyér kenőcs. Én használtam. 100x jobban fájt, mint a gátsebem. Hüvelyi szülésnél aki hajlamos rá, annak biztos kijön. :S

Jah, és normál bugyik.

Vittem be szopis melltartót meg bele betétet is, de az ott nem használtam még. Itthon viszont éjjel-nappal.

2011. máj. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
kecskeméti korházba
2011. máj. 21. 10:06
 7/12 A kérdező kommentje:
2 hét múlva megyek szülés felkészítőre ott elmondják ezeket!???
2011. máj. 21. 10:10
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen tuti elmondják, vagy majd kapsz egy listát!
2011. máj. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szia, én is Kecskeméten fogok szülni augusztusban. Megkérdezhetem miért leszel császáros, és ki a dokid?
2011. máj. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Az idősebb Tankó András a dokim és a szemem miatt leszek császáros mert nagyon rossz és nem mer kockáztatni!Te kihez jársz és mikorra vagy kiírva?
2011. máj. 21. 20:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!