Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39+4 hetes vagyok. Tegnap óta...

39+4 hetes vagyok. Tegnap óta néha össze-vissza kalapál szívem. Bedobog erősebben, és utána vissza áll. Extráim vannak. Legtöbbször akkor érzem, amikor keményedek. Ez normális? És egy kicsit kóvályog a fejem, szédelgek.

Figyelt kérdés
2009. márc. 14. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem az elejétől vannak ilyen problémáim Betalocot kell szednem. A terhességem előtt is volt vele probléma akkor is szedtem rá gyógyszert. Ez már neked valószínű a nagy teher miatt jelentkezett. De mindenképp konzultálj orvossal.
2009. márc. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a terhességgel párhuzamosn jelentkeztek ezek a tünetek,de az EKG nem mutatott ki semmit,ezért a doki nem foglalkozott vele.Nekem a magnézium segített enyhíteni a tüneteket,már csak nagyon ritkán érzem,neked viszont a magnézium már nem jó ebben a terhességi hétben,úgyhogy én is azt javaslom,hogy még szülés előtt nézesd meg magad egy belgyógyásszal!Azt is elképzelhetőnek tartom,hogy a szüléstől való félelmed vagy aggódásod váltja ki,de azért jobb ezt tisztázni.
2009. márc. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mond az orvosodnak,nézzen meg egy Kardiologus.
2009. márc. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia mondjad az orvosodnak,nekem a terhességem alatt csak egyszer indult be a szívem.Este olyan 8-körül bementünk a szülészetre a férjemel,megvízsgáltak,utána megkérdezte az orvos hoztam e ruhát magamal mert befektett a kórházba.(6.hétig amíg megnem szültem.)
2009. márc. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!