Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen zenét játszotok a...

Milyen zenét játszotok a Babátoknak?

Figyelt kérdés
2009. márc. 14. 13:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%

Szia!

Kövi Szabolcs nagy mennyiségben, de mindenfélét hallgatunk:) Metál zenére mocorog legintenzívebben, bár lehet, hogy zavaró neki:)

Boldog Baba várást!

2009. márc. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%

A kislányom kedvence a Dzsungel Könyve zenéje :) Icipici kora óta szereti, először csak mosolygott, ha meghallotta, aztán keze-lába járt, aztán meg táncolt rá, most meg már "dúdolja" is :)

Amúgy ezen kívül rengeteg mindenféle zenét játszottunk neki, és figyeltük a reakcióját, ha valamelyik különösen tetszik neki, azt gyakrabban játsszuk, nagyon boldog tud lenni tőle :)

A párom zeneszerkesztő progin még gyerekdalokat is eszkábált külön neki, talán ezek a legjobbak.

2009. márc. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Tehát akkor igazából nem feltétlenül kell mondjuk Halász Judit zenéket vagy hasonlókat játszani Neki, hanem bármi jöhet (mondjuk a metált én nem szeretem. :-)).

Tényleg igaz, hogy amiket a pocakban hall, később felismeri?

2009. márc. 14. 14:02
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Ühü, szóval most látom, hogy a Babád még a pocakodban lakik... hát, a mosolyát azt így nem fogod látni, de a táncot azt tuti megérzed majd. :) Várandósságom alatt nagyon sok vidám zenét hallgattunk, a legkülönfélébbeket, olyanokat, amik engem tuti jó kedvre derítettek, azt ő is érzi, valószínűleg ettől ő is jól érezte magát. Azokat a zenéket most is nagyon szereti, valami emléke biztos maradt róluk... :) (Pl: We go together a Greaseből, Rama Lama Ding Dong, ( http://www.youtube.com/watch?v=kKrvpMkgvFY&feature=related) de Négy Évszakot, meg meditációs, természethangos zenéket is.)
2009. márc. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Ja, igen bocs.. :-)

Szóval még Pocaklakó! Köszönöm a linket meg a tippeket mindenkinek! :-)

2009. márc. 14. 14:07
 6/12 anonim ***** válasza:
55%
Én az Alexandra Kiadó Álomszép című cd-jét szoktam a babóval hallgatni,emgem is megnyugtat,meg állítólag ha megismeri a dallamokat,amikor már megszületik,akkor nyugtatólag hat majd rá.Én mindenesetre jókat alszom,amíg hallgatom..Megvettem az első és a második részt is.
2009. márc. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Pont tegnap olvastam az Anyák lapjában, hogy a rock and roll-tól és Brahmstól megijed a babó, az nem jó neki, viszont a Bach igen, mert hasonlít annak a ritmusa a mama szívverésének a ritmusára. Én minden reggel Bach cd-t hallgatok! :)

20 hetes babós

2009. márc. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :-)
2009. márc. 14. 18:22
 9/12 anonim ***** válasza:
55%

A Bach cd-s válaszoló vagyok. Én még nem hallottam az Álomszép cd-ről, de rákerestem a neten, és le is töltöttem. Valóban jó, nyugtató. Ha mást is érdekel, akkor bemásolom a linket, innen Ti is le tudjátok tölteni a cd-t. A kicsomagolásnál jelszót fog kérni, az pedig: minerva

*****

Jó zenehallgatást a Mamáknak és a Babóknak! :)

20 hetes kismama



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. márc. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Utolsónak is köszönöm a linket!

Éppen Enya-t hallgatunk, de mivel 15+5 hetesek vagyunk és még nem érzem, hogy mocorogna, csak remélni tudom, hogy tetszik neki!

2009. márc. 15. 09:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!