Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeptember végén - október...

Szeptember végén - október elején szülő kismamik! Ti milyen ruhát készítetek össze a babátoknak, amiben haza hozzátok?

Figyelt kérdés
2011. szept. 8. 09:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Igaz én már két éve szültem,de szeptember közepén.Egy rövid ujjú body,egy hosszú ujjú rugdalozó,egypamut sapka,valamint egy vékonyabb kis takaró.De betakarni csak később kellett,mert kellemes volt az idő.A bab már kettőkor megkapta a zárójelentést,én csak fél hétkor,szóval egy idő után anyukámékkal volt lent a kórház parkjában,és a délután folyamán kellett a takaró.
2011. szept. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem is két éves lesz a fiam és akkor szép indiánnyár volt még 21-én, amik kiengetek minket a kórházból. Volt rajta egy hosszú ujjú kombidressz és egy ujjatlan rugi. Be volt takarva, amíg a szabadban voltunk.


Sokáig figyeltem arra, hogy a hátán két réteg ruha legyen legalább. Ha rövid ujjú volt a kombidressz, akkor hosszú ujjú rugit adtam és fordítva.

2011. szept. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én szept 24-re vagyok kiírva én is ezen dilemmázom. Az első babám érzékeny volt a kórházi mosószerre ezért kellett már ott is a saját ruha. Azt gondoltam ki hogy most a saját csomagomba bepakolom a pelust textilpelust meg a popsitörlőt, és ha megszületik az aktuális időjárásnak ( és a méretének is:) ) megfelelően hozatok be neki rucit. Tuti lesz a csomagban hosszú ujjú rugi, és body. De pl azt még nem tudom milyen vastag sapi kell stb.
2011. szept. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is szeptember 24.-re vagyok kiírva! :) A babapakk-ba én tettem rövid újjú body-t, hosszú újjú rugdalózót, vékony kissapit, meg egy őszi kis kabátkát (ezt nem biztos, hogy ráadom, de nem lehet tudni milyen időt fogunk ki) + 1 takaró a hordozóba.
2011. szept. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A babának a kórházi csomagba tesztek,kis kesztyűt,karmolás ellen,plédet,vagy valami hasonlót?

Mellszívót visztek magatokkal?

2011. szept. 8. 12:35
 6/9 anonim ***** válasza:
nálunk 5 éve az első fiamnál adtak pelust, meg ugye kórházi ruhát ezen kívül semmit. Most már pelust sem kapunk. Volt tudom egy babacsomag, de úgy emlékszem abban egy cumi volt meg egy csomó tájékoztató meg termékminta.
2011. szept. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja mellszívót ott még nem tudtam volna használni a tejbelövellésnek általában kell pár nap, addig meg van az előtej, de azt nagyon nem érzed. Ha mégis kellene valaki biztos beviszi neked.
2011. szept. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Semmi ilyet nem teszek a kórházi csomagba. Viszek baba ollót,és levágom a körmöcskéit. (A mellszívót-ha babás szobában van valaki,akkor- én butaságnak tartom,mert ott úgy is igény szerint szoptatható a baba.) Ha babás szobában lenne hely,és oda kerülnénk,arra az esetre tettem el pelust,mert nem biztos,hogy a napi 5 elég,amit ott adnak.

Haza jövetelre tettem el : sapi,hosszú ujjú bady,pulóver,ujjatlan rugdalózó. + pléd,vagy pólya lesz,majd megválik.


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!


Üdv:2gyerkőcös,39hkm

2011. szept. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálunk volt mellszívó a kórházban,nekem az másnapra megindította a tejemet.Én nem vittem kesztyűt,a kórházban pedig pólyában volt.
2011. szept. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!