Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az mennyire igaz hogy akinek...

Az mennyire igaz hogy akinek gátmetszést csinálnak azt felszivodo varrattal varrják össze? Ugy hallottam hogy mostmár nincs varratszedés mert legtöbb helyen ez van! Ez tényleg igaz?

Figyelt kérdés
2009. márc. 14. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Vagy felszívódó varrat van, vagy kipotyogós. Varratszedés általában csak császárnál van.
2009. márc. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem a harmadik szülésemnél csaknem három éve már felszivódó varattal csinálták és sokkal jobb mint a kiszedős!De kérdezz rá a dokidnál biztos ami-biztos!

32 hetes kismama

2009. márc. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Én természetes úton szültem és megkérdezte a doki, hogy melyiket választom.A nem felszivosat választottam,melyet 5 nap múlva szedett ki(4 db-ot).
2009. márc. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem a méhszájam is repedt, ott felszívódóval varrt a doki, plusz ami még belül volt, azt is azzal.

Kívül pedig simával varrt, azt szülés után 3 nappal szedte ki.

2009. márc. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szió!

Én Debrecenben szültem. Ott a nem felszívódós varratot használják, kivéve a roma mamákat(elnézést, de ez az igazság). 3-4 nap után szedik ki, de egyáltalán nem fáj. Egyébként akinek felszívódó volt az mondta nekem, hogy hosszabb ideig okozott kellemetlenséget, mint a nem felszívódó. Nekem csak a hagyományossal van tapasztalatom.

2009. márc. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is repedtem kívül-belül a gátmetszés ellenére (kisfiam úgy bújt ki, hogy a kezei fent voltak a feje mellett), a belső felszívódó varrat volt, a külsőt 4 nap múlva szedte ki az orvosom.
2009. márc. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én mátészalkán szűltem és hagyományos varrat volt amit 3-dik napon kiszedett a doki.
2009. márc. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!