Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tényleg káros a zöldteát...

Tényleg káros a zöldteát hosszabb távon rendszeresen inni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 2. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
sima zöldteát nem káros inni, a "fosatós" teákat viszont igen.
2011. júl. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azokat nem is szeretném:D Akkor nem gond, ha minden reggel iszok egy csészével?:) Csak, mert valahol azt olvastam, hogy hosszú távon káros lehet a szívre.
2011. júl. 2. 14:00
 3/5 anonim ***** válasza:
én naponta 2 csészével iszok, semmi bajom. nem fogyás miatt iszom hanem azért mert antioxidáns hatása van. fogyni úgysem lehet tőle.
2011. júl. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én mindennap megiszok belőle egy kis kávés csészényit és semmi bajom nincs tőle, sőt. Én azért iszom leginkább, mert méregtelenítő hatása van. és mintha tényleg hatott volna!

Az arcom is szebb lett tőle. Olyan frissebb lett.:-)

szerintem nyugodtan lehet belőle inni, én úgy olvastam, hogy kúraszerűen 2 hétig ilyen 1,5 L-t kell meginni.

Bár én nem iszok ennyit még , talán 1 L-t sem iszok meg belőle. De szerintem nyugodtan ihatsz mindennap. Már vagy 1 hónapja iszom és semmi bajom nincs tőle, csak jó hatással van rám.

2011. júl. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én sem fogyi miatt iszom:) Nem az ilyenektől várok csodát. Nekem is inkább a sok jó hatása miatt került be az étrendebe:)
2011. júl. 2. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!