Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jár valaki a Jahn Ferenc...

Jár valaki a Jahn Ferenc kórházba ultrahang vizsgálatokra? Kedvesek ott? Előre bekel jelentkezni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 23. 13:51
 1/2 anonim ***** válasza:
én oda jártam a kötelező uh-ra,igaz,ez 2009-ben volt.kedvesek voltak,bár gyorsan lezavarták a dolgot.de ha kérdeztem,válaszoltak,megmutatták a babát is.akkor nem kellett időpontot kérni,csak odamenni és várni.
2011. máj. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én a csepeli sztk-ba járok, és a 18. heti uh-ra küldtek oda. Nem szeretem egyébként azt a kórházat. Lent jelentkeztem a betegfelvételnél, majd felmentem, ahol nem név szerint szólítottak, hanem nekem kellett tudnom ki volt az utolsó, ki után jövök. Jó sokat kellett várnom. Viszont ami jó volt benne, hogy 2 monitor van, tehát miközben kényelmesen fekszel, láthatod közben az egész vizsgálatot, meg persze aki bekísér az is. Velem bejött anyukám is, meg a párom is. Alapos volt az orvos és nem kapkodott. Viszont képet nem kaptunk, azt mondták nincs pénze a kórháznak papírra... Összességében azért elégedett voltam velük. De szülni nem mennék oda!


31 hkm

2011. máj. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!