Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A doki szerint terhes vagyok,...

A doki szerint terhes vagyok, de már 2tesztett csináltam mind a 2 negatív lett? 3hete voltam uh-on. Akkor a magzat 5,2mm volt.1hete ismét voltam akkor már 3,2mm volt. A doki azt mondta lehet elhalt a terhesség. Lehet?

Figyelt kérdés
Most megint mennem kell egy hét mulva. Annyira félek. Szerintetek elvesztem a babám?
2011. máj. 23. 22:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát sajnos lehet. :(

Ha nem változott a mérete egy hét alatt, akkor előfordulhat. a doki mennyi idős terhességet állapított meg amúgy? 6-8 hetesen van szívhang már általában.

2011. máj. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnos valószínű. A magzatnak nőnie kell, nem csökkennie, és szívhangnak is lennie kellett volna már. Sajnálom. :(
2011. máj. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sajnalak, nalam hasonlo helyzet volt, avval a kulonbseggel h en 3 pozi tesztet is csinaltam. Az elso UH-n nagyon kicsinek lattak a babat. de mivel nekem nem pontosak a ciklusaim, igy ket het csuszas belefert, a szulesi datumot modositottak ennek megfeloen. Ket hetre ra mentem ujra UH-ra, amikor kb 7 hetesnek kellett volna lennem, a baba merete meg csak 5 es fel - hat hetesnek felelt meg. Ugyan nalam nott a baba merete az elozo UH-hoz kepest, de nem abban az utemben ahogy kellett volna, es nem volt szivhang. En meg akartam adni egy eselyt hatha, biztam hatha egy kis csoda fog tortenni, imadkoztam, vegig sirtam jo par ejjelt es nappalt. Van egy gyonyoru 21 honapos kislanyom, o adta nekem az erot. Egy hetre ra vissza voltam rendelve, es a baba semmit sem nott, tovabbra sem volt szivhang, a mehlepeny elkezdett levalni, a mehszaj enyhen nyitott es leszallt, igy meg lett allapitva h elhalt a baba. Kaptam gyogyszert ami beinditja a termeszetes veteles folyamatat, h elkeruljuk a kuretet, ma kell elkezdenem bevenni. Bar lelkileg fel voltam erre keszulve h a remeny az olyan picinyke, es a doki tudta, de en remenykedtem, tudod a remeny hal meg utoljara. Meg most sem tudom igazan feldolgozni, de probalom elfogadni, h a termeszet akarta igy. Nagyon nehez...


Sajnalom h en nem tudtam biztato szot irni. Vervetel volt? HCG szint nott???? De azert ne add fel a remenyt, hatha neked beindul a szivhang. Hany hetesnek kene lenned most?

2011. máj. 24. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Pontosan nem lehet tudni hogy hány hetesnek kéne lennem mert nem volt meg a vérzésem vagyis március 17.én volt vmi de az nem nevezhető vérzésnek...De az első uh-án azt mondta a doki hogy kb 5hetes lehetek,de a magzat nem felel meg 5hétnek...második uh-án már 3-4hétnek felelt meg a magzat amikor elvileg 7hetesnek kellett volna lennie...


Reménykedem nagyon....nekem is van egy 6hónapos kislányom ő segít nekem hogy végig tudjam ezt csinálni ha ő nem lenne már bele haltam volna a fájdalomba...Éjjel nappal sírni tudnék,de ugye a kislány miatt nem szeretnék..:(


Nem,nem volt se vérvétel se más...csak a 2 negatív teszt..:(

A szívhangot azt mondták hogy az 5.héttől lehet látni..ugyhogy ha megyek csütörtökön akkor ki derül minden!!Bár már csütörtök lenne!!!


Köszönöm az eddigi hozzá szólásokat!!

2011. máj. 24. 14:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Drukkolok h neked maskepp alakuljon mint nekem. 3ik hozzaszolo. Sok sikert!
2011. máj. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerdán meg műtenek....Elvesztem a babám..:(
2011. máj. 30. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!