Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már előre elnézést kérek, de...

Már előre elnézést kérek, de feltettek egy olyan kérdést az egyéb kategóriában, amitől nagyon felment a pumpa. "mit lehet szeretni egy kisbabán, ", hát hogy írhat valaki ilyet?

Figyelt kérdés
Tényleg van ember aki így gondolkozik? El vagyok ettől keseredve. Én úgy várom az enyémet. Nem értem.
2009. márc. 15. 17:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínüleg nem az övé.
2009. márc. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne foglalkozzunk vele, aki ilyen kérdést ír itt be az vagy nem komplett vagy feszültséget akar gerjeszteni vagy unatkozik!
2009. márc. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van, én még soha nem reagálatam ilyesmire, de ez a kérdés most valószínűleg rosszkor talalt meg, mert égyszerűen annyira felháborírott, hogy írnom kellett ide. Ne haragudjatok érte.
2009. márc. 15. 18:04
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy egy gyerek, akit kiborít a kistesó érkezése...
2009. márc. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok, szerintem amúgy valaki szórakozik, mert van egy másik kérdés is - a 13. éves terhes vagyok-e, és szerintem tuti két vagy több tizenéves srác azzal szórakozik hogy provokáló kérdéseket ír, és röhögnek a felháborodott válaszokon! nem??
2009. márc. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
vagy elgurult az antidepresszánsa...
2009. márc. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
ÉN IS FELMENTEM A KÉRDÉSRE ÉS OLYAT IRTAM NEKI......!EZ NEM SZÁZAS AZ TUTI.TELJESEN FEL VAGYOK HÁBORODVA!!!ALIG VÁROM A BABÁMAT,ÉS MINDEN KISMAMA A SAJÁTJÁT,NEM TUDOM Ő FIÚ VAGY LÁNY DE MENTSE MEG AZ ISTEN A GYEREKEKET AZ OLYAN SZÜLŐTŐL MINT EZ A VALAKI!.
2009. márc. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg gyerekek szórakoznak és jókat röhögnek, ha látják, hogy kihoztak a polgárpukkasztó kérdésükkel a sodrunkból. Ezeket a kérdéseket nem kéne kommentálni. Sajnos vannak olyan kérdések is amire senki nem válaszol, pedig normális a kérdés. Nos ezeket az idétlen kérdéseket sem kell szerintem figyelembe venni.
2009. márc. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a húgom volt édes, amíg "kisebb" volt, én meg nem terhes. Állandóan azzal jött, hogy így izék a babák, úgy fújj, amikor megtudta, hogy babám lesz, teljesen kiakadt, hogy, hűűűű baba, biztos ezt akarod de hát..


Azóta a "gyerekellenes" csajszi olyan dolgokat tud megkérdezni. "honnan tudja, hogy nem kér többet a pici?"- épp néztük, ahogy etetnek egy picikét a fagyizóban. Sorolhatnám a babás ténykedését. Meglát, és azt nézi mozog e a pocakom... Elindult benne is az a folyamat, ami már bennünk megvan:)


Csak azért írom le a tapasztalatom, mert lehet, hogy egy ledöbbent barátnő/hug/nővér, aki épp emészti a nagy hírt, és még semmi izgalmas nem történik, és kíváncsi. Mert esetleg nem érzi Ő még késznek magát egy picikére.

2009. márc. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!