Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5+1 hetes terhes leszek,...

5+1 hetes terhes leszek, amikor megyek hüvelyi UH-ra. Van esélyem hogy lássuk a pulzálást, vagy még nagyon korai?

Figyelt kérdés
2009. márc. 15. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 hete voltam 5 hetesen és pulzált már a szíve.és 4-5mm-es volt akkor a baba.De ha még nem fog akkor se ilyedj meg.Nekem az előző terhességemnél pl 7 hetesen még csak a petezsák látszott.
2009. márc. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem 5 hetesen egy 7.7 mm-es petezsákot láttunk, pont egy hétre rá már 6 mm-es embriót és már pulzált. Szóval ha nem fogtok még csak petezsákot látni akkor se ijedj meg!

Gratula a babához!

2009. márc. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én ma voltam dokinál 5 hetesen és még csak petezsákot látott 2 hét mulva kell vissza mennem.
2009. márc. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Én ma vagyok 4+5 hetes,csak nagyon aggódom,mert fájdogál a hasam,és volt már két vetélésem. :(((
2009. márc. 15. 19:45
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 5 hetesen nem mérték a petezsákot,csak a baba crl-ét,ami 5 mm volt.

Nyugi!Minden rendben lesz!


10+5heteske

2009. márc. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia.Első vagyok,én most vagyok a 7 és a 8 hét között és nekem is fájdogál a hasam és fájt is 5 hetesem is.Ne aggódj ez normális.Sajnos nekem is 2 vetélésem volt és én is félek,de nem gondolok arra hogy baj lehet.Az 5 hetes uh-on nekem sem néztek petezsákot csak a babát.Minden rendben lesz hidd el!!:)
2009. márc. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia. 2. vagyok. 10 hét 1 napos vagyok és akkor nekem is sokat fájdogált a hasam, sőt még néha most is előjön, bár nem tudom néha hogy a beleket érzem vagy a méhemet. De egy biztos, azért van mert nő.
2009. márc. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!