Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hüvelyi uh-n mikor lehet...

Hüvelyi uh-n mikor lehet leghamarabb megtalálni a babát?

Figyelt kérdés

Teszt 1 hete pozitív. Vagy 6 hetes, vagy 5 vagyok a rendszertelen ciklusom miatt.

TEgnap nem láttak semmit, még a méhemen sem terhességre utaló jeleket, a teszt alapján van terhesség, de nem találta meg uh-val, lehet méhen kívüli.

Más járt már így hogy nem látták uh-n a babát, de mégis vol??


2011. okt. 27. 06:49
 1/5 A kérdező kommentje:
vagyis petezsákot....
2011. okt. 27. 06:53
 2/5 Atroposz ***** válasza:
Ne aggódj 1 vagy 2 hét múlva ha vissza mész akkor már ott lesz és lesz szívhangja. Lehet ,hogy korán mentél később fogant.
2011. okt. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mostanában eléggé "csúszkált" a ciklusom, és kezdett kitolódni. Hivatalosan már 6 hetes elmúlt volna. Kb a 18-ik napon estem teherbe, de így már látszódni kellene. Amit nem hiszek, hogy a hamincadikon (okt8), viszont akkor még 5 hetes sem lennék. 9nap után (beágyazódás) már mutathat a teszt halvány pozitívat?

Azért mentem el, mert már voltak vetéléseim, és a pozi teszt óta már eltelt egy hét.

Nem értem az egészet.

2011. okt. 27. 08:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem nemrég volt hasonló. Elmentem 5+4 hetesen és csak üres petezsákot látott. Nagyon megijedtem. Néhány nap múlva kellett visszamennem, akkor már 7.5 mm a kis drágám szívhanggal.

Nekem is rendszertelen volt a ciklusom az előző pár hónapban.

Szorítok neked.

2011. okt. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nyugi!!

Én is így voltam, túl korán mentem, először semmit nem látott, korházba küldött, hogy méhen kívüli, mert 3 teszt is pozitív lett, plusz vérvétel is megerősítette. De sehol nem találták, azt mondta, várjunk..

Egy hét múlva már ott volt a petezsák, de még üresen..

Egy hét múlva pedig már benne volt Ő. Szóval nyugi, minden rendben lesz.

A mensesem szerint 10 hetesnek kellene lennem, de most kb 8 hetes vagyok.

2011. okt. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!