Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák nálatok is előfordul ez?

Kismamák nálatok is előfordul ez?

Figyelt kérdés

Az a gondom, hogy megőrülök ettől a melegtől.

Naponta legalább 4× - 5× zuhanyzom langyon, kicsit hideg vízben (hasamat szigorúan langyossal!) és így is úgy érzem, hogy már-már a magzatvíz párolog belőlem, úgy izzadok.

Raktam már hideg vizes borogatást a csuklómra ... ez hat valakinél?! Mert nálam nem. :(

Használok dezodort, mégis, ha megyünk/megyek valahova percek alatt leizzadok és ez nagyon kellemetlen nekem :(((

Rosszul érzem magam tőle.

Terhesség előtt is izzadtam, de nem ennyire! Nem volt vészes.

Létezik, hogy a hormonoktól van? Vagy ez utal valamilyen betegségre? [Orvosi vizsgálatok alatt (uh, vérvétel, etc.) nem találtak semmi gondot sem]


Előre is köszi: 32. hetes km


2011. máj. 25. 15:33
 1/2 anonim ***** válasza:

A hormonoktól van! Nálam már a terhesség eleje óta. A 10 fokban is úgy izzadtam,hogy simán zuhanynak néztek az emberek :) nem kellemes,de muszáj kibírni.


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!


Üdv:2gyermekes,24heteske

2011. máj. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy vagyok, az előzővel is ez volt. Csomószor azt hittem, a magzatvíz áztatta el a bugyim, aztán csak izzadtam... Én amúgy csak sima dezodort használok (Dm-es, BDIH jelűt), de most kénytelen vagyok legalább az utcára izzadásgátlóst használni, különben csorog rajtam a víz (Adidas fújós).

28 h km

2011. máj. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!