Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28. hetes - Minden este...

28. hetes - Minden este elalvás előtt görcsöl a lábfejem. Normális ez? Már ki vagyok tőle!

Figyelt kérdés

Már jó ideje mindig elalvás előtt görcsöl a lábfejem,de úgy, h tekergethetem bármerre nem segítt, és annyira melegítt minden, h nem győzöm ki be rakni a takaró alól.

Lehet furának néztek, de ez már annyira idegesítő. Majd el alszom a fáradságtól, és közben meg képtelenség,h elaludjam.

Van vkinek hasonló tapasztalata?


2009. márc. 15. 23:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Szedj rá Magne B6-ot. Kismamáknak is megengedett, sőt van hogy a doki direkt ajánlja. Görcsoldó hatása (is) van.
2009. márc. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a vádlim szokott begörcsölni, volt, hogy az éjszaka közepén arra ijedtem fel, hogyíy görcsöl, és nem picit... Szegény férjem hirtelen azt sem tudta hol van, mert persze felzavartam szegényt. MgB6 hatásos, azóta alig van ilyen gondom.:)

28+2hetes kismami

2009. márc. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem rendszeresen kell magne B6-ot szednem orvosi javaslatra menzeszes érzés, stb. miatt. Azonban pár napja elég hanyagul szedtem, és nem tudom hogy emiatt, vagy amúgy is megtörtént volna, de kb. egy hete minden nap többször begörcsöl a talpam és rettentően fáj. Sőt tegnap este egy pillanatra még a vádlim is begörcsölt. Ez mind magnéziumhiány (és esetleg kálciumhiány).
2009. márc. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én csak tisztán magneziumot szedek.. az orvos azt mondta, h MagneB6 nem kell... de akkor lehet pont az segítene? Lehete tisztán a magnézium nem segít?
2009. márc. 16. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!