Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pár napja a melegtől el...

Pár napja a melegtől el kezdtett vizesedni a lábfejem, ami ma reggelre nem ment vissza és ugyanolyan dagadt maradt. Normális ez az állapot? 34 hetes vagyok

Figyelt kérdés
2010. júl. 18. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Igen, így a vége felé normális, próbálj meg minél többet pihenni, polcold fel a lábaidat, és figyelj oda a vérnyomásodra, ha az is elkezdene magas lenni, akkor mindenképpen szólj az orvosodnak, mert akár baj is lehet belőle. Jó babavárást, könnyű szülést Neked!
2010. júl. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Pihenjél,lábakat felocikolni.Engem ezzel a tünettel 36hetesen befektettek a kórházba.

Boldog babavárást és könnyü szülést kívánok neked!

2010. júl. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is 34-35 hetes vagyok és 3-4 napja vizesedek. Gyorsan vérnyomást mértem 2 nap is egymás után, de a béka feneke alatt volt mindkétszer...mint mindig :)

Ez a meleg.. Viszont ma reggel a férjem is azt mondta, hogy a szám meg az orrom is vastagabb.. Lehet, hogy hamarosan jön a baba? :)

2010. júl. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én 23 hetes vagyok,de már 3 hete vizesedik a lábam.

De nekem fáj is,és furcsa erek jöttek ki alábszáramon--pedig pihentetem,amikor tudom...

Lehet ez a meleg is tesz rá egy lapáttal...

2010. júl. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos normális. Nekem a 36. hét körül kezdett vizesedni, és a szülés után egy pár napig tetőzött... szóval ne lepődj meg Te se, ha esetleg szülés után rosszabb lesz. Olyan másfél hét múlva viszont mintha elvágták volna, semmi vizesedés nem volt.
2010. júl. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Doki nem tanácsolt semmit?
2014. nov. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!