Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27-heteske! Hogyan álltok a...

27-heteske! Hogyan álltok a lépcsözéssel? Meddig lehet, mennyit?

Figyelt kérdés
Új lakásba ahová kölözünk,hamarosan lépcsözni kell a felsö szintre.nem fog beindulni a szülés?Mire vigyázzak?Köszike
2009. márc. 16. 08:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Aki lift nélküli házban lakik a második vagy harmadik emeleten is hazamegy valahogy. Nem fogsz úgy sem egész nap folyamatosan le-fel közlekedni a lépcsőn. Ha nem terhes az ember lakáson belül is csak annyit közlekedik a két szint között amennyit feltétlen muszáj. Hamar kialakul az emberben a praktikum, és nem szaladgál le-fel feleslegesen. Mi régóta a le vagy feljáróhoz tesszük azokat a tárgyakat amit majd le vagy fel kell vinni és aki legközelebb megy az viszi fel vagy le.
2009. márc. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is 27 hetes vagyok, és mi is a 3.em-en lakunk, ráadásul ez a ház magasföldszintes, úgyhogy olyan mintha a 4.em-re kellene felmászni. Nem gondolom, hogy ettől beindulna a szülés. Most már nekem is egyre nehezebb ide feljönni, de én úgy csinálom, hogy a felénél tartok egy pici pihenőt, így nem megy fel olyan magasra a pulzusom mire felérek. Ja és max 1-2 kg-ot cipelek fel magammal, és naponta 2x megyek csak le.


27 hetes kismama

2009. márc. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szia!

a mi häzunk 3szintes,es egesz nap fel-le mäszkälok a lepcsön...sajnos ez van.terhesseg elött persze csak ugy szedtem a fokokat,de mostanra mär csak lassan tudok felmäszni,es akkor is le kell pihennem,ugy kifäradok...ja,es minden ok velünk.szerintem csak lassan järkälj fel-alä,es nem lesz baj.27hetes kismama

2009. márc. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia,

5. emeleten lakunk, 23. héttől veszélyeztetett voltam, de napi 1* minimum le-fel kellett mennem, ha boltba mentem, vagy dokihoz. Semmi baj nem történt. Boldog babavárást!

4 hónapos kisfiú anyukája

2009. márc. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi is a 3.-on lakunk , 20 hetes vagyok a negyedik gyerekkel. Olykor még a 3 éves fiamat is fel kell cipelni , ha éppen alszik , vagy nem hajlandó felmenni.

Az előző terhességek alatt sem volt semmi gond a lépcsőzéssel , pedig rengeteget cipekedtem felfelé.

2009. márc. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!