Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes vagyok. Este szeretke...

17 hetes vagyok. Este szeretkeztünk a párommal, s utána véreztem (nem kicsit). Lehet valami gond a babával? Azóta semmi! A hasam sem fájt egyáltalán.

Figyelt kérdés
2009. márc. 16. 08:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos lehet probléma, ha nem is közvetlenül a babával, de lehet bebőle baj. Mindenképpen hívd fel az orvosod, vagy még jobb, ha bemész hozzá. Nehogy bármi baj legyen.

2009. márc. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor is lehet, ha elállt a vérzés? MI baj mehet belőle?
2009. márc. 16. 09:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, én is bemennék a dokihoz, még akkor is ha már nem vérzel! Lehet csak megsértett valamit a párod, és semmi komoly, de vérzésnél irány a doki, főleg ha nem egy csöpp volt!Üdv: 29 hetes kismama
2009. márc. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!A babával nem lesz semmi baj!Kicsit óvatosabban kell szexelni,de ha véreztél,akkor valami más poziciót kell találni!Emlitsd meg az orvosodnak,lehet javasolja,hogy más módon elégitsétek ki egymást,vagy kerülni kell,mert méhösszehúztódást eredményez!Lehet csak lett egy kis terhességi méhszájsebed és az vérzett!Ne aggódj!Jó egészséget nektek!
2009. márc. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!