Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye amíg vannak tüneteim (10...

Ugye amíg vannak tüneteim (10 hetes vagyok) akkor minden rendben van odabent és nem halt el? Volt már vetélésem, most itthon vagyok. Utoljára 6 hetesen voltam dokinál, akkor volt szívműködés. Holnap megyek megint.

Figyelt kérdés
Persze úgy állok hozzá hogy minden rendben van és a picim egészséges...de néha azért félek egy kicsit, mert sok rosszat olvasni... De amíg van tünet azt jelenti hogy minden oké ugye?
2009. márc. 16. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz a rémisztgetőkkel, ne olvass ilyeneket. Biztosan jól van a babád. Nekem sosem voltak "tüneteim" mégis 4 terhességből 4 egészséges babám született.
2009. márc. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tudom, nagyon nehéz, én is túl vagyok egy vetélésen, de ne gondolj mindig a legrosszabbra, mert az idegességet, stresszt okoz, ami a méhedre nincs jó hatással. Gondolj arra, hogy nem lehet baj és bíztasd a kicsidet. Lehet, hülyeségnek hangzik, de a pozitív gondolkodás nem árthat.

A tünetek a baba elhalása után még jelentkezhetnek egy-két hétig, de ilyen terhességi korban, mint amiben vagy, hamarosan már elmúlnak a rosszullétes időszakok.

Holnap már megnyugtat a doki és lassanként meg is nyugodhatsz, hiszen a 10-12. hét után már lényegesen kisebb az esély a vetélésre.

Sok boldogságot!

2009. márc. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem a tünetem annyi volt hogy gyakran jártam pisilni meg néha mensi szerű fájdalmaim voltak. Azért én is aggódtam kicsit mert előtte 3 hónappal volt vetélésem

De ne aggódj biztos minden rendbe lesz :)

36 hetes

2009. márc. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Remélem én is hogy minden rendben lesz. Már nagyon várom a holnapot!
2009. márc. 16. 14:16
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Mit mondtak, minden rendben?

2009. márc. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szia. Köszi hogy érdeklődsz, igen, ott ficánkolt a monitoron, 40 mm-es, így a jövöhét második felében már mehetek a 12.heti genetikai uh-ra. :) Minden rendben volt! Nagyon jó volt látni, nagyon boldog vagyok! :)
2009. márc. 17. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!