Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 és fél hete volt 5/6hetes...

7 és fél hete volt 5/6hetes spontán vetélésem, azóta nem volt menstruációm, és 1 hete a tesztem megint pozitiv lett. Most mi van? Lehetek terhes ismét? Nem probléma az, hogy nem menstruáltam?

Figyelt kérdés
2011. júl. 12. 14:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Gratulálok!


Nincs semmi gond. Reméljük, minden rendben megy most már!

2011. júl. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hűű, akkor ha jól értelemzem kb. 4-5 héttel a vetélés után már újra teherbe is eshettél?


Biztos, hogy elment a baba?

2011. júl. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehetsz :) Szerintem akkor most viszonylag hamar menj dokihoz,az előző vetélés miatt esetleg megtámogat egy kis hormonnal,hogy most minden rendben legyen.Nyilván amikor elvetéltél jól kitisztultál,fel újul a nyálkahártya ilyenkor könnyebb(lehet)újra a megtapadás,nem gond hogy nem menstruáltál,de ezt csak laikus "józanparasztiésszel" mondom,a doki mindent elmond!Gratulálok és minden jót kívánok!
2011. júl. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, és gratula, én is így lettem babás, a fiacskám már itt szunyókál mellettem. Én a spontán vetélés után voltam dokinál, azt mondta, hogy nem kell kihagyni, várakozni, olyan fiatal volt még a terhesség. Így ment minden tovább, de már nem jött meg .
2011. júl. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia,


Szívből jövő gratula :))


Nekem 01.21-én volt spontán vetélésem 6 hetesen és rögtön utána 02.23-án már pozitívat teszteltem, a 24. hét közepén járok!!

2011. júl. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hamar megyek dokihoz,holnapután estére be is irt,nehogy gondd legyen

Köszi a biztatást,remélem minden rendben lesz,nagyon szeretnénk a picurt :)

2011. júl. 12. 15:26
 7/8 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál :)MInden rendben van,már szivhangja is van a kicsinek :)Köszönöm a biztató szavakat
2011. júl. 15. 09:03
 8/8 anonim ***** válasza:
A legjobbakat....
2011. júl. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!