Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap egész nap le nem állt...

Tegnap egész nap le nem állt a haskeményedés, éjszaka is 1folytában erre keltem és kb óránként pisilni jártam? Mi lehet? Sok pisilés jelezhet vmit?

Figyelt kérdés
35heteske
2011. máj. 27. 07:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Talán de csak talán beilleszkedett a baba feje a medencédbe.

de ezt nem lehet így megmondani szerintem.

2011. máj. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Menj be az orvoshoz, mert sokszor a baba jön ilyen tünetekkel, és 35 hetesen még nagyon korai.
2011. máj. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
a feje már beilleszkedett ha jól tudom..3napja nagyon-nagyon sokat keményedek szinte folyamatosan,és jóslók is vannak..de az éjszakám szörnyű volt. :(
2011. máj. 27. 07:48
 4/7 anonim ***** válasza:

első.


igen azt csak Te tudod hogy lennt van-e már a babád.

ez a szervezeted gyakorlatozása a jóslók meg a keményedések.

de nem jelent szülést amig nem szabályosak és rendszeresek.

2011. máj. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen 32 het fele, egy hetvegen megallas nelkul kemenyedett a hasam ez kozbe kozbe visszatert, semmire nem mult el, sem nospa sem magneB6 nem segitett. Doki nem latott semmit, o sem magyarazta mitol lehetett, parszor visszatert de aztan elmult. mar azt hittem hamarabb jon a baba.. En mar 30 het ota iszonyu pisilesi ingerekkel vagyok megaldva, ha valahova vasarolni megyek, elore elgondolom hol tudok koben vecere menni.. Elso babammal nem voltak ilyen gondjaim tulhordassal sem szuletett nagy sulyal, en arra gondolok hogy ez baba talan nagyobb es azert jobban nyom. 38 hetes km.
2011. máj. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2011. máj. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen, 30, 33 és 36 hetesen is. Egy-két hétig nem volt semmi különössebb panaszom, aztán volt egy nap mindig, amikor egész nap voltak keményedéseim, néha mensi szerű görcsök is. Bármennyi magnéziumot vehettem be, nem használt. Utána megint eltelt ennyi dő, egy nap ezzel telt és utána minden jó volt. Egyébként senki nem tudta megmagyarázni, miért is van ez...Lehet, h a frontok?

remélem jobban vagy már:) Boldog babavárást!:)

2011. máj. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!