Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik rendszertelen menzesszel...

Akik rendszertelen menzesszel "közködnek" azoknak könnyű volt teherbe esni? Vagy ez nem is jelent semmit hogy rendszertelen?

Figyelt kérdés
2011. máj. 27. 08:16
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Sajnos igen, nekem rendszertelen volt, volt amikor 30 napra, volt mikor 40 napra jott meg. 4 ev utan sikerult a baba. Masodik baba viszont egybol jott.
2011. máj. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Január óta minden hónapban egyre tólodott a cilusom, végül 36 napos ciklus mellett az első hónapban összejött a baba. Csak tudni kell, hogy mikor kell együtt lenni! :o)
2011. máj. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Rendszertelen volt világ életemben a menzeszem,de amint babát akartunk,azonnal sikerült.3x.Harmadszorra ikrek lettek.:))
2011. máj. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Nekem lánykoromtól kezdve össze-vissza jött meg egészen a felnött koromig.Akkor emlékszem azt mondták majd ha szülök ez beáll.Nem állt be.Majd évek múlva volt egy abortuszom,és akkor de komolyan, akkortól rendeződött.Nem tudom,hogy összefüggésben állt-e a kettő, de nehezen estem teherbe.
2011. máj. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
nekem 16 évesen be állt mindíg napra pontosan meg jött aztán össze jöttem párommal el vesztettem vele a szüzességemet és azóta rendszertelen volt ugy hogy 3 hetet késet volt ugy hogy 36-31 napra jött meg mostanság így sokott
2011. máj. 27. 08:37
 6/31 anonim ***** válasza:
Szerintem addig számít, amíg nem ismered meg a tested jelzéseit. Nekem elég rendszeretel volt, és egy évig nem is sikerült a pici, de az utolsó fél évben (sajna csak akkor) már elkezdtem figyelni, hogy milyen jelei vannak a peteérésemnek.Náhány hónap alatt kitapasztaltam és össze is jött a gyerkőc. :-)
2011. máj. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
és milyen jeleit láttad ha meg kérdezhetem?
2011. máj. 27. 08:45
 8/31 anonim ***** válasza:
Nekem is rendszertelen volt, de szerencsére 4 hónap alatt csak összejött. Az utolsó hónap vége fele már egy hete ilyen "mindjárt megjön" érzésem volt, ami kezdett már gyanús lenni. Teszteltem is egy halvány pozitívat :D
2011. máj. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Nagyon rendszertelen volt a ciklusom kiderült hogy nincs peteérésem. Így kaptam gyógyszert rá és most 30 hetes vagyok.
2011. máj. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

Persze, hogy megkérdezheted. Hát volt némi tojásfehér színű folyásom pár napig, de előtt elkezdte kijönni pattanások az arcomon, és a szexuális együttlétek során érzékenyebbnek éreztem a méhem. Ja és jobban kívántam a szexet. Ezekből tudtam, mikor van a peteérés.


Remélem neked is sikerül, nagyon drukkolok.

2011. máj. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!