Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik rendszertelen menzesszel...

Akik rendszertelen menzesszel "közködnek" azoknak könnyű volt teherbe esni? Vagy ez nem is jelent semmit hogy rendszertelen?

Figyelt kérdés
2011. máj. 27. 08:16
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Ja és bocs, hogy csak most válaszoltam :-)
2011. máj. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem sem állt be soha, én hőmérőztem, hogy tudjam, hogy van és mikor van peteérésem. 5 hónap alatt összejött.

2011. máj. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

köszönöm :)

hát reménykedek hátha most össze jött a baba

2011. máj. 27. 18:34
 14/31 anonim ***** válasza:
Majd írj, hogy ha kiderül valami. Kíváncsi vagyok nagyon.
2011. máj. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
hát most pár napja már ég a gyomrom néha hányingerem van de nem tudom mikor teszteljek.29. napban vagyok
2011. máj. 27. 18:50
 16/31 A kérdező kommentje:
szerintetek?
2011. máj. 27. 21:41
 17/31 anonim ***** válasza:
Na ezek egész bíztató jelek, de szerintem még várj. Amúgy is kellene kb. 5-6 napot várni, ha 28 napos lenne a ciklusod, de így hogy rendszertelen jobb, ha vársz. Szerintem vegyél egy áltagot a cikushosszidból és adj hozzá 5 napot. Na akkor tesztelj :-))))Így biztosan kimutatja, ha a babó ott van. Hajrá!
2011. máj. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

eddig még semmi menzim nincs.

tegnap volt nagyon az az érzésem hogy midjárt meg jön, de ma meg már nem éreztem annyira.na majd lesz valami.

2011. máj. 28. 20:37
 19/31 A kérdező kommentje:

sziasztok.

32. nap még mindíg semmi menzim.tegnap picit vérzett az orrom.feszűl a mellem.meg néha rám jön a mindjárt megjön érzés aztán pedig el múlik

2011. máj. 30. 06:43
 20/31 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem sosem volt rendszeres, volt hogy 2 hét múlva jött meg, volt hogy 6 hónap múlva és 2 hétig tartott, de egyszer amikor abbahagytam a gyógyszert 1 évig nem menstruáltam! Amúgy mindig gyógyszert szedtem,hogy rendszeres legyen. Ehhez képest amikor gyereket akartunk, abbahagytam novemberben a gyógyszert, akkor volt az utolsó mensim, és január 14-én lett pozitív a tesztem, pedig egyáltalán nem számítottam rá, hogy így összejön, azt hittem csak azért nem jön meg, mert megint felborult a hormonháztartásom. Most 20 hónapos a fiam, szülés óta kb. 5 hetente jött meg, februárban levetettem a spirált és márciusban már terhes voltam. És mindig azt mondták a dokik, hogy majd gyógyszeres kezelés kell, ha gyereket akarok. Szóval tényleg nem lehet tudni. 14h km
2011. máj. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!