Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetes terhesen aggódnom...

21 hetes terhesen aggódnom kell, ha kissé görcsöl és fáj a hasam?

Figyelt kérdés
1 hete voltam ultrahangon, minden rendben volt velem is és a picivel is. A magzatvíz egy picit több volt az átlagosnál, de nem kórosan. Terheléses vércukor vizsgálat után kell visszamennem kontrollra. De nem hiszem, hogy ez összefüggene a hasfájással. Másfél hét múlva megyek nőgyógyászhoz, akkor mindenképp mondani fogom neki. Vagy ne várjak addig? Nem fáj folyamatosan, csak 2napja egyszer begörcsölt kicsit jobban, s azóta ha kényelmetlenebb neki ahogy ülök, vagy hirtelen ülök-állok-fekszem fel-le, akkor érem, hogy fáj. Mitől lehet ez? Aggódom, hogy ne legyen semmi baja, ha pár órát nem jelentkezik be, nem érzem, hogy mocorogna, akkor félek. De aztán sosincs baj, mindig mozgolódik, ha felébred! :) Sokat pihenek, MagneB6-ot szedem a keményedésre. Mit tanácsolnátok?
2011. okt. 27. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Teljesen normális a görcsölés,nálam is volt ilyen. A méh összehuzodása amit érzel. Nyugodj meg nincs semmi baj. Ez normális.

Előre is kívánok sok boldogságot a kicsihez.

Egy 4 hós kislány anyúkája

2011. okt. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálam nem volt normális dolog (igaz veszélyeztetett voltam), két nap görcsölés után a házi orvosom unszolására elmentem nőgyógyászhoz, be is utalt rögtön, egy hétig kaptam a görcsoldót, nyugtatót injekcióba, aztán hazaengedett és 38. hétig izomlazítóval hordtam ki a picit. Azóta már 3 éves.

Szerintem nem veszítesz semmit azzal ha felhívod az orvost vagy bemész hozzá, legfeljebb megnyugtat.

2011. okt. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem mindig azt mondta a doki, hogy a görcs nem jó.Emelt magnézium, és ha nem változik a helyzet meg kell nézetni ultrahanggal.
2011. okt. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!