Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik héttől lehet a...

Hányadik héttől lehet a védőnőnél szívhangot hallgatni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 28. 11:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a 28.hét körül voltam amikor először nézett szívhangot előtte egy hónappal még nem.
2011. máj. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az enyém már a 18. héten is megpróbálta,de akkor még nem nagyon hallotta. A 22. héten viszont már ő jól hallotta- halk volt,de én is hallottam.

Az előző védőnőm csak a 20.héten kezdett próbálkozni,akkor én is jól hallottam.

Az első védőnőm viszont csak a 24. hét után nézte a szívhangot.

(3 terhesség,3 védőnő,1 településen)


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!


Üdv:2gyermekes,24 h.km.

2011. máj. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
18.héten elég erőteljesen hallottuk a pároma védőnő és a kisfiunk is .Amikor első terhességem volt ott pedig a 20.héttől kezdtük és akkor is minidg halottuk.Pedig egy elavult 27 éves készüléke van.Még a párom szívhangját is azzal figyelték míg az anyukája pocijában:)
2011. máj. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én védőnőm 20 hetes terhesség alatt nem akarta megnézni, mert ha esetleg nem találja, nehogy azt higgyjem, hogy nincs is! 18 hetesen kikönyörögtem egy próbálkozást, és hála az égnek ugyan nagyon hallkan, de hallottuk őt! Viszont a mozgása hangos volt, össze-vissza mozgott!
2011. máj. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én védőnőm nem hallgat szívhangot,de a doki már a 16ik héten hallgatta!
2011. máj. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az enyém a 18. héten hallgatta. Másodpercek alatt rátalált és erőteljesen hallottuk.

21+6hkm, első terhesség.

2011. máj. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálunk a védőnőm a 13.-ik héten már azt mondta próbáljuk meg megkeresni és meghallgattuk.Nagyon boldog voltam nem is gondoltam volna,hogy ilyen korán megtalálja,de igen!:D

Azt mondta akinek vékony a hasfala annál meg lehet hallgatni,na persze ha ügyes a védőnő és van megfelelő gép hozzá:D

2011. máj. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én szó szerint hájas vagyok és a 16. héten megtalálta 2 mp alatt a stívhangot a védőnő. Mondjuk én már a 14. héten is megtaláltam az itthoni készülékkel.
2011. máj. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!