Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Raknátok fel közösségi oldalra...

Raknátok fel közösségi oldalra 4 hónapos pocakos képet magatokról?

Figyelt kérdés
Vagy a babona miatt inkább nem? Csak majd ha megszületett?
2011. máj. 28. 16:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én tettem fel,mert az utcán és a munkahelyemen is láttak pocakkal,a közösségi oldal sem különb.


Bár én nem olyan fotót raktam,amin csak a pocakom van direkt lefotózva,hanem olyan amin látszik hogy hasam van,de épp kirándultunk.


Olyan fotót amin csak a pocak van lefotózva nem tennék fel,de nem babonából,hanem azért mert az ennyire nem publikus - legalábbis nekem. Az magánügy.

2011. máj. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nekem se csak a pocakom van rajta, hanem szépen fel vagyok öltözve.
2011. máj. 28. 16:21
 3/10 anonim ***** válasza:

Én simán raktam, mert a családom kíváncsi volt, és elég messze lakunk egymástól és ez volt a legegyszerűbb!Meg amúgy is büszke voltam a pocaklakóra!!!

És most meg az adatlapom tele van a mosolygós kis képeivel! :)

2011. máj. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is raktam fel, igaz olyat, amin a 9. hónapban vagyok. Sokáig nem akartam "babonából".
2011. máj. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én onnantól kezdve, hogy látszott (16.hét) 2-3 hetente rakok fel képet magunkról. :) Nem kifejezetten a pocakról hanem olyan képeket amin azért jól látszik a pocim is. Ha néhány hétig nem teszek fel újat már írnak az ismerősök, hogy na mi van már mert várják a fejleményeket! :) És nagyon kitartóan lájkolák is rendszeresen... :)

30+1hkm

2011. máj. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Persze.
2011. máj. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is csak a terhesség vége felé raktam fel.
2011. máj. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én 17 hetesen tettem fel először. Most 28 hetes vagyok, azóta még két képet tettem fel. Ultrahangképeket is tettem fel. Én azért teszem fel ezeket a képeket, mert nagyon-nagyon messze élek a családomtól, barátoktól és ők nagyon kíváncsiak ránk és így a legegyszerűbb. Meg azért is, mert nagyon büszke vagyok a pocakomra és arra, aki benne lakik! :)
2011. máj. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én is 17 hetes képeket tennék fel magamról, aztán pedig pár 19 heti 4d képet :)
2011. máj. 28. 18:52
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a 19. héttől kezdtem el felrakni a pocakról fotót.

Elég messzire költöztem el a barátoktól,családtól így tőlem is kérték a képet.

Ultrahang képet pedig 11 hetesen már tettem fel.

Én a babonára nem adok,mert nem a babonától lesz beteg a gyerek vagy épp attól menne el.Legnagyobb hülyeség.

2011. máj. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!