Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pápa környéki kismamák igényt...

Pápa környéki kismamák igényt tartatok-e használt kismama butikra elérhető áron?

Figyelt kérdés
Sajnos én is azt tapasztaltam, hogy nem bővelkedik a környék olyan kismamaruházati üzlettel, ami mindenki számára elérhető áron lenne. Én nyitnék egyet, először csak raktárban, aztán meglátjuk. Igényt tartanátok rá? Várom a válaszokat :) Viki
2009. márc. 16. 20:11
 1/7 A kérdező kommentje:
Kiegészítés a kérdésemhez: nem használt kismamákat, hanem használt kismamaruhákat árulnék :)
2009. márc. 16. 20:14
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!Nagyon jó ötlet, engem érdekelne és még szerintem jó pár kismamát.Eddig Győrben vásárolgattam elég drágán!

Ha nyitsz ilyen boltot értesíts mindenképp!

Előre is köszi

2009. márc. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ma írtam a beszállítónak, minél előbb szeretném elkezdeni, mert:

1. nem bírok megülni a hátsómon

2. nekem nincs egy normális göncöm, amit nyugodtan felvehetnék-és még csak 5 hónaposak vagyunk.

Ha tényleg érdekel, akkor kérlek kövesd figyelemmel ezt a fórumot, itt mindig naprakészen tudok írni a változásokkal kapcsolatban. Köszi a választ! További boldog babavárást! Viki

2009. márc. 16. 20:33
 4/7 anonim válasza:

Szia!

Szerintem jó ötlet lenne ez a kismamaruha dolog.Pápán nem nagyon van olyan üzlet ahol kismamaruhákat lehet kapni.szerintem érdemes belevágni!

szia

2009. márc. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem is lenne rá igény!

Én most sem tudtam sajnos egy új darabot sem venni az eszméletlen árak miatt. (végül kaptam pár nadrágot az ismerősöktől)

Ha ennél a terhességemnél már nem is, a következőnél biztosan felkereslek, ha tényleg belevágsz!

Sok sikert!

2009. márc. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Osztottam, szoroztam és arra jutottam belevágok. Sajnos jelenleg nem engedhetem meg magamnak, hogy csináljak egy önálló vállakozást, de a neten fogok hirdetni, és valahol háznál egy kis raktárhelyiségben vagy valahol lenne egy turi féle ezekből. Csak sajnos még nem sikerült ismerőst találni, akinek lenne felesleges házrésze :( De rajta vagyok a témán! A beszállítóval már beszéltem, szóval ebben az ütemben haladva már tavasszal lehet nekivágok. Eddig így néz ki :) Mindenkinek boldog babavárást kívánunk! Viki
2009. márc. 17. 16:59
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves kismamák! A honlapomat már összedobtam, ott akit érdekel a környékről a kismama üzlet, fel tudja venni velem a kapcsolatot! [link]
2009. márc. 20. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!