Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes kismama vagyok. Egri...

36 hetes kismama vagyok. Egri vagy Eger környéki kismamák! Dr. Hernádi Lászlóról mondjatok véleményt! Milyen? A kórházban hol lehet megtalálni? Szülésre odaér-e? Stb.

Figyelt kérdés
2009. dec. 12. 07:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Nála szültem 24 éve:-D Akkor még fiatal volt, és éppen ügyeletes. Rendes volt nagyon. Na de ez akkor volt, azóta nem tudok róla semmit. Bocs.
2009. dec. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én a terhességem elején voltam nála, mert nem találták a babámat, féltek, nehogy méhen kívüli legyen, és Egerben ugye Ő a NAGY orvos. Rendes volt, emberséges (ami ritka), de szülni nem szültem nála. Most akarod felfogadni? Vagy mi? Mert egyébként ha nem pénzeled, akkor ő se nagyon figyel az emberre. Biztos húzós lehet a tarifája. Meg az tuti, hogy így a végén nem vállal el.
2009. dec. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34 hetes kismama vagyok. Terhességem elejétől fogva hozzá járok. Én személy szerint nagyon elégedett vagyok vele, nekem is úgy ajánlották őt .Sajnos abban nem tudok segíteni neked , hogy odaér-e a szülésre, mert első babámat várom. De mostanában fogok erről én is beszélni vele. A második emeleten (szülészeten) van az irodája. Keddenként általában ott van. Ha mégsem találod ott, akkor kérdezd meg a terhesambulancián. :-))
2009. dec. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az én dokim nem dolgozik a kórházba, ezért adott át neki. Eddig nagyon rendes volt.
2009. dec. 15. 11:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Áprilisban szültem nála, úgy kerültem hozzá, ahogyan te. A kórházba hívott általában vissza, ott én nem adtam neki pénzt, mert munkaidőben fogadott! Ha a magánrendelőbe, ott fizettem és persze a szülés után is. Tulképpen rendes volt, figyelt rám, de az előző dokim stílusa közelebb állt hozzám! Szakmailag nem lehetett belekötni!
2009. dec. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok ismét. Délre hívott mindig, a 4D ultrahang vizsgálóban, vagy a nőgyógyászati vizsgálóba hívott be. Szerintem magánál a szülésnél és vajúdásnál normál esetben sokkal fontosabb a szülésznő, mint az orvos! Ha azt fogadsz, még a szoptatásban is segít neked amíg kórházban vagy!
2009. dec. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt mondják, hogy nem szereti a fogadott szülésznőket. Tanácstalan vagyok, hogy fogadjak-e szülésznőt, és ha igen akkor kit? Ötlet? Tanács?
2009. dec. 17. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!