Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az lenne a kerdese hogy 5...

Az lenne a kerdese hogy 5 honapos terhes vagyok s agodom mert szerintem a baba nem rugdos elegszer! Max1nap 2cer vagy 3szor! Olvastam hogy 5 honapos terheseknel mar a papa is erezheti a rugasokat? Hat mi nem erezuk!

Figyelt kérdés
5 honapos kis mamanak korubelol hanyszor rughat a baba 1 nap??
2011. máj. 29. 04:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nincs így meghatározva, hogy hányszor kell. Nekem a kisfiam nagyon lusti volt, és egy párszor ránk is ijesztet, mert egész nap nem éreztem, hogy rugdos. Először fél nap után mentem a dokihoz, hogy nem érzem, jól leszúrt, hogy miért nem mentem hamarabb. Aztán 7 hónapos terhesen délelőtt 10-ig semmit nem éreztem, hiába feküdtem hanyatt, hiába ittam kávét, szóval semmi. Na akkor nem vártam, rohantunk be a kórházba. Rögön megvizsgáltak, az UH szerint akkor is épp mozgott..nem éreztem. Ennek ellenére nagyon komolyan vették, be is fektettek, pár napra. Azóta már féléves a kisfiam :) és minden rendben volt. Jah és ami még érdekes, hogy nem volt kicsi 3960 grammal született és ennek ellenére nem éreztem sokszor. Szóval, ha te úgy érzed, hogy túl sokáig nem mozog, akkor menj dokihoz és vizsgáltasd meg magad, neked is megnyugvás lesz.

2011. máj. 29. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 bettineni ***** válasza:

Nekem is volt ilyen felelmem, de UH vizsgalatkor en is lattam, hogy mozog es közben megsem ereztem semmit.

Ha a hatamon feküdtem, altalaban megmozdult, vagyis akkor ereztem.

Volt ugy, hogy kellemes zenet jatszottam le neki, a fülhallgatot a hasamhoz szoritottam, es akkor felebredt.

2011. máj. 29. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pár hét és meg sem fog állni.

Nekem nagyon hiányzik a rugdosása. :)

5 hós.

2011. máj. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezen nehogy aggódj! Vannak babák, akik már a pocakban "hiperaktívak", és vannak, akik nem. Az én lányom se nagyon produkálta magát, mégis minden rendben volt / van vele, mai napig nyugodt baba,15 hetes.
2011. máj. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
8%
szerintem inkább a helyesírásod miatt aggódj!
2011. jún. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!