Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miert ovnak annyira a munkatol...

Miert ovnak annyira a munkatol terhesen,8hetes vagyok es mindenki megbotrankozik hogy visszamegyek dolgozni, miert?

Figyelt kérdés
külföldön vagyok takaritonö heti3-4 nap,nem gaz,szerintetek?ti mikortol nem dolgoztatok?nem gondolom hogy abba kellene hagynom hisz nem megeröltetö vagy nem az szamit nekem mi nehez hanem a babanak mi nehez odabenn?
2009. márc. 16. 21:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A vegyszerekkel orulten vigyazz, hiszen azokkal takaritasz. Aztan el ne csussz, mondjuk amikor felmosol. Hol dolgozol, hotelban vagy csaladokhoz jarsz ki? Mert ha csaladokhoz ott azert tenyleg semmi gaz, vegyszer is keves a hotelhoz kepest.
2009. márc. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én a 26. hétig dolgoztam gyerekközösségben. Nem fizikai munka, de bizony elfáradtam a nap végére így is. Ezt leszámítva nem esett nehezemre, boldogan teljesítettem a feladatomat minden nap.

Én azt gondolom, hogy ezt úgyis te tudod felmérni és mérlegelni. Majd ahogy te jónak látod, ahogy bírod, úgy tudod alakítani.

Nekem is többen mondogatták, hogy minek csinálom. Én ezekkel a megjegyzésekkel nem törődtem és addig nem írattam ki magam, amíg nem éreztem, hogy eljött az ideje.

Szerintem ez ilyen egyszerű.

Mindenesetre azért igyekezz azon lenni, hogy minden nap tudj pihenni, ne merülj ki!!

Boldog babavárást kívánok!

2009. márc. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg a vegyszerek miatt amivel dolgozol. A barátnőm ahogy megtudta,hogy terhes eljött táppénzre. Ő is takarított. Mondjuk neki gondok is voltak a munkahelyén. De meló közben cipelték a nehéz vizes vödröt,és tömény vegyszerekkel dolgoztak. Az pedig nem igazán jó ilyenkor. Én aug. elejétől nem dolgoztam,szept. végén szültem. De én egy ajándékboltban melóztam. "nyugdíjas" állás. :)
2009. márc. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én az elsövel végig dolgoztam,a másodikkal hét hónapos terhes voltam mikor abba hagytam a munkát hozzá tenném fizikaimunkám volt,van.Bár a szellemimunka is tudd olyan megeröltetö lenni.De persze ez mind attól, függ,hogy te és a baba,hogy érzi magát
2009. márc. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a valaszokat,en egy kis panzioban dolgozom,nagyon kellemes hely,es szerencsemre nincs idöhöz kötve mikor dolgozom,en hatarozom meg.en is ugy gondolom nincs itt az ideje a pihinek meg
2009. márc. 16. 22:07
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia!en is kulfoldon elek. En ket hettel a kiirt datum elott hagytam abba a munkam. Ulomunkat vegzek, es semmi gond sem volt a terhessegemmel. Sokkal kreativabb voltam terhesen, imadtam akkor dolgozni. Ugy voltam vele, h leszek eleget itthon majd a fiammal. 4 honapos kisfiu anyukaja
2009. márc. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

szia, szerintem is neked kell erezned h mennyire birod. a vegyszerekkel es cipekedessel azonban vigyazz. de ha meg nem erzed a szuksegesseget es nem eroltet akkor persze dolgozz, de pihenj is azert. En 18 hetes vagyok es meg en is dolgozom. igaz en iroasztal mellett ulok de kemeny szellemi munka es eleg stresszes. engem azert faraszt egy kicsit foleg a reggeli felkeles de meg birom, tehat en is dolgozom. egyenlore azt mondom szules elott min 3 hettel ki szeretnem magam irattatni aztan majd meglatjuk, a valosag mit hoz.

szerencses babavarast

18 hetes kismami

2009. márc. 17. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én a 33. héten hagytam abba a munkát - gyermekközösségben-, mert lejárt a szerződésem. Még bírtam volna tovább is.

Viszont ha jött volna valami járvány (influenza, himlő, stb), akkor tuti nem mentem volna.

Neked kell mérlegelned. Ha bírod, akarod, nem veszélyes a munkád a babára, akkor csináld, amíg jól esik!

2009. márc. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szióka!

Én Tesco-vevőszolgálaton dolgoztam a 32.hétig.Szivesen dolgoztam volna még,de a főnökasszonyom elzavart szabadságra utána meg táppénzre!

Tényleg addig dolgozz amíg érzed,hogy nem túl fárasztó a számodra a munka!A terhesség nem betegség,hanem egy állapot!Az,hogy mások mit mondanak az ne érdekeljen.

Jó egészséget kívánok,és boldog babavárást!

2009. márc. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

szia!

első terhességemnél én is ülőmunkát végeztem, és 8 és fél hónapig dolgoztam. nagyon pici volt a hasam, azt mondta a védőnő, hogy a sok üléstől nem tud szép nagyra nőni, mert nyomódik. persze én jól éreztem magam, így úgí gondoltam, nem lehet baj. a terhességem 38. hetében a kisfiam meghalt a méhlepény elégtelensége miatt. lehet, hogy semmi köze nem volt hozzá a munkának, de most 6 hetes vagyok és két hét múlva megyek táppénzre.

2009. márc. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!