Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A szorulás nem árt a babának,...

A szorulás nem árt a babának, különösen fiatal terhességnél?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azért kérdezem, mert nekem olyan szorulásom van a szemem majd kiesik a wc-n mire kilökök egy nyuszibogyóra valónyi golyócskát. Ez nem árt a babának, hogy erőlködöm?
2009. márc. 17. 08:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem szabad nagyon erőlködni,nekem is volt ilyen problémám de a doki mondta hogy ne erőlködjek.

Gyógyszert se használj inkább természetes doldokat: sok folyadék,lekvár,joghurt,aszalt szilva stb

2009. márc. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is ugyanebben a cipőben járok és persze nem jó az erőlködés, de valahogy muszály.....

Nekem a tej segíteni szokott!

2009. márc. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne erőlködj! Védőnő barátnőm is mondta, hogy az nem jó.

Ahogy le is írták, az előttem szólók, használj természetes dolgokat:

aszalt szilva, barack, sok rostot tartalmazó ételek, zöldségek, gyümölcsök (banánt ne, mert az is inkább visszafogja a dolgokat).

2009. márc. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne erőlködj! Nem szabad! Nekem az válik be általában hogy egy narancs kávéval, bár most a kávét nem bírom meginni így cappuccinoval, és utána általában egyből megyek... :)

De a többiek is jó tippeket írtak. De tényleg erölködni nem szabad!

2009. márc. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek!!!! :o)

és Ti is puffadtok? Gyakorlatilag, ha délután 4 után eszek valamit, nem tudok éjszaka aludni:os borzalom...

Szerda óta ma tudtam először wc-re menni, úgy hogy tegnap megittam a saláta levét....

Ráadásul már több, mint 6 kilót fogytam és még csak 7 hetes vagyok ....

2009. márc. 17. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!