Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért érzek a szeméremnél...

Miért érzek a szeméremnél nyomást és keményebb is (vagyis kifele dudorodik)? Vannak jóslóim és sok keményedésem, néha már a menés is fáj?

Figyelt kérdés
35+2km
2011. máj. 29. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem ez igy természetes,készül a szervezet a szülésre,távolodnak a csontok egymástól,h simán menjen a szülés. Keményedés? Nekem már az elejétől fogva keményedett, a vége fele meg már eléggé. 35 hét körül erősödött fel és lett sűrűbb ... jóslóm volt a 30. hét körül egy enyhébb, 38 héten meg erősebb jósló: azaz fél éjjelen át egész rendszeres, bár enyhe fájások. Mondjuk közvetlen szülés előtt is nekem enyhe fájások voltak.
2011. máj. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is 35 hetes vagyok és én is hasonlókat érzek.
2011. máj. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

35 hetes vagyok én is, nekem nincs ilyen, és szerintem azért, mert az én babóm nem fordult be, nem helyezkedett még be a helyére. Szerintem nektek már lehet, hogy ott a feje a kijáratnál.


Egyébként a lábam közt valahol nekem is fáj, de nem tudnám megmondani, hogy csont, vagy izület, vagy hol is van...

2011. máj. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem a 32. héten befordult a babám és azóta kezdtem el érezni.A nyomás egyre erősebb bár nem fáj inkább kellemetlennek mondanám.Jóslóm is csak egyszer volt de ez változó,mert valakinél több valakinél kevesebb van.Ne aggódj,biztos minden rendben.

Üdv:36 hetes kismama

2011. máj. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!