Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki megtudja mondani nekem...

Valaki megtudja mondani nekem miért fáj annyira a szeméremnél és a combomnál a hajlatba?

Figyelt kérdés
már alig tudok menni mi lehet az oka??
2011. máj. 21. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Bármi lehet, ez így kevés..


Mit csináltál az elmúlt 2 napban?

2011. máj. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom,de mikor én kismama voltam nekem szülés előtt kb egy héttel kezdett el nagyon fájni a szeméremcsontom,de annyira, hogy kínszenvedés volt a járás!!!
2011. máj. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szia

hány hetes vagy?

én 34+3,de 32hetes korom óta ez van.hol egésznap fáj h majd meghalok tőle van h elmúlik.remélem már a végét jelzi minden esetre:)

azért kiváncsi lennék többi válaszra

2011. máj. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Zsanett 24 ***** válasza:

Sziasztok!

Nekem jelenleg pont ez a bajom,és énis az okát keresem!

Babát szeretnénk,szerencsére 4 napja késik a mensesem,viszont 2 napja nyilalásokat érzek a combtövemnél,hajlatnál!

2011. máj. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
sziaztok,bocsi elfelejettem oda irni hogy 35hetes vagyok,és már ugy 10hete fáj,már felkelni az ágybol sem tudok orditás nélkül.
2011. máj. 22. 19:52
 6/7 A kérdező kommentje:
35hetes vagyok d emár 10hete van ez és föleg ha fekszek nem tudok fordulni se felkelni csakha orditok mellé ugy fáj.
2011. máj. 22. 20:15
 7/7 Zsanett 24 ***** válasza:
hát én még ott nemtartok ahol ti :D
2011. máj. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!