Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki, akinek leválás volt a...

Valaki, akinek leválás volt a petezsák alatt, megmaradt a baba? Lett valami gond?

Figyelt kérdés

azt mondta a doki, hogy kicsi a leválás, a papíron is az van, hogy megnyugtató status, feküdni kell, +szedek Utrogestant egy korábbi vetélés miatt, de nagyon félek, hogy baj lesz megint.

köszönöm a válaszokat!


2011. máj. 30. 14:52
 1/4 nittababy ***** válasza:
hát ha az öszintét akarod akkor lehet nekem a kórházba volt egy szobatársam befektették mert ö is így kezdte ahogy te és mindig menni kellet neki ultra hangra és mindig sírva jött vissza hogy megint egyre jobban levált és azzal ijezgetik hogy nem marad meg neki a baba nem tudom mi lett a vége mert én már megszültem!!bocsi ha megijesztettelek de gondolom őszintén akartad a választ!!
2011. jún. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg, hallgass az orvosokra. Pihenj, sokat, beszélgess a picivel. Bízz a jóban. Sok csodát hallottunk már. :-)))) A csoda veled is megtörténhet.

Nálunk is volt sok guban, de mindig is tudtam, hogy jóra fordul. :-) Kitartást.!

2011. jún. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

sziasztok,

tegnap volt UH, most már nem a kórházban, hanem magán UH-n voltam a dokimnál. kb negyed órát nézegette, de sehol nem látott leválást. a dokim is mondta, hogy nem tudja mit néztek akkor a kórházban. továbbra is pihennem kell, meg egy halom gyogyit szedni, remélem kapaszkodik a drágám és velünk marad. a kisfiam is állandóan beszél neki, megzabálom. köszönöm a biztatást!

2011. jún. 2. 13:56
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha esetleg olvassa valaki, 2011. December 25.én megszületett a kislányom 3800g és 56 cm-rel. Úgyhogy happy end lett a vége.:)
2012. márc. 7. 04:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!