Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28-30 hetesen mennyi magnézium...

28-30 hetesen mennyi magnéziumot szedtek naponta?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 17:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Béres Magbe B6-ból bevettem néha 2-t. Most magneB6-ra cseréltem, abból 4-et fogok, de a doki azt mondta, nyugodtan szedhetek 6-ot is ha szükség van rá.
2011. máj. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Magnerot-ot szedek reggel és este 2-2 szemet és néha megiszok egy magnézium pezsgőtablettát. Én nagyon magnézium hiányos voltam már a terhességem előtt is és ha nem szedek ennyit akkor nem tudok aludni a vádligörcsöktől. De a doki az mondta 6 szem magnerotig elmehetek.
2011. máj. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Magne B6-ot szedek naponta 2-t, de lehet áttérek a háromra.
2011. máj. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
MAgne B6-ból 3x2-t kellett szednem...most kell leállnom, mert betöltöttük a 36. hetet:)
2011. máj. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1/2 Béres magnéziumot, vagyis 250 mg-nak a felét. De van, amikor az is kimarad. De nem is keményedtem még sosem. Ez az egy doboz ki fog tartani végig :)
2011. máj. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Dm-es 1x1 magnéziumot szedek, reggel 1-et és ha gond van akkor napközben is...
2011. máj. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Gyakori keményedés miatt fekszem egy hete, orvosi utasításra szedek napi 3x2 Magnerotot.
2011. máj. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Napi 1 tasak Magnosolv (vízben oldva), esetleg mellé Mg-citrát. Ha csak Mg-citrátot szedek, akkor napi 2-3 szemet.

Boldog babavárást :)

2011. máj. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Napi két Béres Mg+B6, és egy, esetleg két tasak Magnesolv.

Van, hogy ettől tuti puha a hasam, van, hogy még ez sem elég...

Nem tudom, mitől van ez, alkatfüggő vagy ilyesmi, mindenesetre a dokim is beparázott, a múlt héten már tüdőérlelőt adott, nehogy beinduljon a szülés idő előtt... :S

2011. máj. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!