Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi magnéziumot érdemes...

Mennyi magnéziumot érdemes szedni naponta? 13 hetesek vagyunk.

Figyelt kérdés
2009. júl. 7. 09:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szedsz magzatvédő vitamint? Abban is van Magnézium.

Keményedsz?

Én 14 hetesen kezdtem keményedni. Akkor kezdtem szedni az Elevit mellé a Magnéziumot. Először csak napi 1-et. De semmit nem használt. AZtán reggel 1-t, este 2-t. Aztán 2x2-t.

Múlt héten befejeztem a szedését, mert a 37. hétbe láptem.

2009. júl. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Terhes nők naponta 240-300mg magnézimumot szedhetnek nyugodtan. Én is szedem már a 10. héttől. Boldog babavárást!
2009. júl. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Gravidát szedek és mellette magnéziumot az orvos tanácsára. Tegnap éjjel elég kellemetlen menstruációs fájásaim voltak, ezért gondoltam, hogy talán nem szedek eleget...

2009. júl. 7. 10:12
 4/4 anonim ***** válasza:

ATTÓL FÜGG, MILYEN MAGNÉZIUMOT SZEDSZ!!!

Ha MagneB6-ot, abból a doki javasolhat adagot. Ha nem keményedsz, akkor napi 2*1 vagy 3*1, de van, aki napi 3*2-őt szed. Abban nagyon kis mennyiségű a hatóanyag.

Viszont a Béres Magnézium+B6 -ból elég napi 1 szem, mert az nagyobb dózis. Ha nagyon keményedsz, akkor max. 2!

Nekem is a doki javasolta, de csak a 19. héttől. Én addig sem és azóta sem keményedtem, hál'Istennek. De én váltottam a MagneB6-ról, mert miután elkezdtem szedni, esténként begörcsölt a vádlim(holott épp e tünet enyhítésre is ajánlják!), és gazdasági szempontból sem érte meg. Az egy doboz olyan hamar elment, hogy nacsak.

28 hetes km

2009. júl. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!