Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülésfelkészítő tanfolyam...

Szülésfelkészítő tanfolyam van-e Debrecenben? Valamint hol jobb szülni? (A Kenézyben vagy a Klinikán? )

Figyelt kérdés

26 hetes kismama vagyok és a párommal szeretnénk részt venni egy ilyen tanfolyamon csak sajnos nem tudjuk, hogy merre kellene érdeklődni ez iránt. A védőnőnél vagy esetleg menjünk be a Kenézybe vagy a Klinikára? Kell fizetni a tanfolyamért?

Valamint nincs fogadott orvosom és most el szeretnénk dönteni, hogy hová menjek szülni. Szívesen olvasnék tapasztalatokat, olyanoktól akik a Kenézyben vagy a Klinikán szültek. Előre is köszönöm!


2009. márc. 17. 16:59
 1/6 anonim válasza:
100%

Szia!

Semmiképp se menj a klinikára.

Nekem 8 hetesen azt mondták,hogy üres a petezsák és elvégezték a műtétet.2 hét múlva már megtudták mérni az embriót vagyis nem volt semmi baja csak hamar ítélkeztek fölötte.

2009. márc. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én a Kenézyben dolgozok, egy másik osztályon. A Kenézyben szebb a szűlőszoba, sokkal kultúráltabb a környezet, nagyon sokan dícsérik az ápolókat és orvosokat is. Mégis én a Klinikán fogok szülni (25 hetes vagyok). Lehet hogy csak mert eü.-i dolgozó vagyok, azért, de engem megnyugtat, hogy a Klinikán van újszülöttintenzív osztály. Ilyen a kórházban nincs. Ha baj van a babával, akkor átviszik a Klinikára. Én úgy gondolom a baba biztonsága mindennél fontosabb, bárhol el tudom tölteni azt a pár napot, ahol nem olyan szép a környezet ott is.
2009. márc. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja még annyit hogy a Klinikán van szűlésfelkészítő konzultáció, a nőgyógyászat portáján kell egy papírt kitölteni. Minél előbb mert csak jópár héttel szűlés előtt fogadják el úgy hallottam.
2009. márc. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hú, köszönöm! Holnap ki is megyek a Klinikára és érdeklődni fogok!

Várok még tapasztalatokat továbbra is, az eddigieket pedig nagyon szépen köszönöm! :o)

2009. márc. 17. 18:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia,irtam privibe,de addig is ,vagy másoknak : www.csodaszuletik.hu vagy [link]
2012. dec. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2012. dec. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!