Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes kismama vagyok....

23 hetes kismama vagyok. Napok óta érzékeny a jobb vesém, hol érzem, hol meg teljesen elmúlik. Laborom teljesen jó lett. Nektek is érzékeny a vesétek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 31. 15:33
 1/4 alaszka ***** válasza:
Nem biztos hogy a veséd, csak lehet hogy valamit ott nyom a baba, és úgy érzed. Lehet, hogy keveset iszol esetleg, ha mégis a veséd. Én 36 hetes vagyok, nekem pár hete van az oldalamban szúró érzés, de én ezt már a baba nyomásának tulajdonítottam.
2011. máj. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem simán lehet, nekem úgy szokta nyomni a pici, hogy időnként be is görcsöl. Hát hajnalba erre kelni nem egészen kellemes dolog és sajnos ahogy nő egyre jobban és egyre többször nyomja és görcsöl be. Nekem azt tanácsolták, hogy nagyon sokat igyak és naponta többször legyek négykézláb kb 10 percig és akkor nem fog pangani a vizelet a vesékben, így a görcsök meg a vesefájdalmak sem jönnek elő. Szerintem érdemes megpróbálni. Nekem segített.

üdv 38 hetes km

2011. máj. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia.én 24 hetes vagyok és nem tudom hogy a vesém e de 1 napja a derekam jobb oldalon baromira tud fájni aztán elmulik..
2011. máj. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanez van, 29 hetes vagyok, a múlt héten kiderült, h annyira nyomja a vesémet Miss baba, hogy a jobb o. vesémben enyhe tágulat keletkezett, ami majd visszaáll, ha megszületett a Pici.

Ennek érdekében napi 4-4,5 l folyadékot írtak elő, szigorú bal oldalon fekvést, és ún. vese tornát, ami abból áll, h négykézláb előre-hátra kell ringatózni naponta több alkalommal vagy 2 percig.

Sok boldogságot!

Ez legyen a legnagyobb bajunk! Szívből kívánom! :)

2011. máj. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!