Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normalis ha neha csak akkor...

Normalis ha neha csak akkor erzem a baba mocorgasat ha "bekopogok" hozza?

Figyelt kérdés
Tegnap ota ez van, nagyon lusti lett. Abszolut pihibe kell helyezzem magam, ha erezni akarom. Igy is osszejon a 10 mozgas, de tegnap ota neha ra kell kicsit segitsek. 38+3 hkm
2011. máj. 31. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Hàt màr elég szük oda bent a hely a mocorgàsra!:)
2011. máj. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg beilleszkedett a feje, ilyenkor már nem nagyon tud mozogni, készül a születésre. Mivel a mérete is nagyobb, sokkal kevesebb már a helye is.

Ezt a mozgás számolgatást próbáld meg kiverni a fejedből (tudom, nagyon nehéz, ha már valaki bogarat tett a füledbe), csak bekattansz tőle...

2011. máj. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, a 34. hettol mar be van rendesen illeszkedve. Ezt a szamolgatos dolgot a midwife-ok (angol vedono-szuleszno) hangoztatjak minden egyes alkalommal (holnap is megyek). Szinte az az elso kerdes, hogy a baba mozog-e eleget. Mikor mondom, igen, akkor: "Jo, de ha nincs meg a 10 mozgas, azonnal menjek be a korhazba."
2011. máj. 31. 17:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon mozgolodos babam van, foleg az utobbi idoben, viszont tegnap es ma valamiert nem mozog, meg is ilyedtem hogy egesz nap nem ereztem ezert en is felkoltottem de semmi baj mozgott s visszaaludt gondolom.. En sosem szamoltam a mozgasokat, nem idegesitem ilyenekkel magam. Tapasztaltam hogy hol igy hol ugy mozognak,nem tudom igazabol mitol fugg de kell nekik is a pihenes. 38+4hkm.
2011. máj. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!