Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek uj vagy használt...

Akire77 kérdése:

Szerintetek uj vagy használt légzésfigyelőt vegyek? Félek hogy a használt nem működne.

Figyelt kérdés
2011. jún. 1. 13:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy anyagilag hogy éri meg neked jobban.

Én sosem veszek műszaki cuccból használtat. Ha van garancia még, ha nincs. Inkább összeszedem rá a pénzt :)

Igaz, én babakocsit és semmi egyéb babafelszerelést nem vettem használtan.

Olvastam olyanokat, hogy nem csak kedvem, de gusztusom nem volt hozzá. De persze, ettől függetlenül lehet nagyon jókat is kifogni a neten, csak alaposan meg kell tekinteni, hogy milyen!!!

2011. jún. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én ismerőstől vettem meg,és nem volt gond vele.kölcsönözni is tudsz,ha ugy jobb neked,akkor se kell ujat venned,de a garancia hiánya se gond ilyenkor.
2011. jún. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi remélhetőleg kapunk egyet kölcsön. Nem biztos, hogy költenék rá 20-25e ft-ot! Egyáltalán nem félek attól, hogy nem fog működni! És ha nem lenne légzésfigyelő? Az ugyan olyan, mintha nem működne. Anyukám mindig ezzel jön... mi is felnőttünk nélküle.
2011. jún. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem bejött a használt. Én 2 gyerekkel használtam már, most úton a harmadik. Kölcsönben is volt többször, mindenkinek bevált. Angelcare márka.

Bérlés szívás, ha csak fél évig bérled, akkor is több, mint a megvétel. Itt 3 éve 4000 Ft volt/ hó.


(Utolsónak: Persze, egy csomó minden nélkül felnőttünk. Nem volt eldobható pelenka, bébiőr, tápszerek...és még sorolhatnánk. Azokat sem vennéd igénybe, mert hogy felesleges, te is megvoltál nélküle? Nekem annyira fura ez a kifogás... Nem kell mindenkinek légzésfigyelő, de ez az indok engem zavar. Mert igen, felnőttek nélküle a gyerekek akkor is, csak kevesebb :( - statisztikát mutattak anno a Madarászban, mikor voltam tanfolyamon, hogy mit kell tenni, ha beriaszt arról, hogy hány setben volt hasznos, és mentett életet)

2011. jún. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

uccsó vagyok:


Bocs, látom, anyukád hivatkozik erre :) Akkor lesznek még "csatáitok", ha te nem a 20-30 évvel ezelőtti trendet fogod követni a csecsemőgondozásban... Nekem anyósom volt így, szerinte "mérgeztem" a gyerekeket avval, hogy 6 hóig csak anyatejet kaptak :P

2011. jún. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem szeretnék nagyon offolni, de azért válaszolok. Nem hiszem, hogy lesznek csatáink, mert nem szól bele abba amit teszek, inkább az ára miatt ellenzi a dolgot, de mint írtam, valószínűleg kapunk egyet kölcsön. Ha nem kapnánk akkor inkább használtat vennék. Mindenki tudja, hogy 25 éve még más világ volt, de remélem az én kislányom is úgy fog felnőni, hogy "feleslegesen" használtuk a légzésfigyelőt.
2011. jún. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!