Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen fürdőruhát vesztek fel...

Milyen fürdőruhát vesztek fel nagy pocakosok?

Figyelt kérdés
Vízbe csak combig mennék, de ruhába oda sülnék a partra.
2011. jún. 1. 15:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Idén nem strandolok, mivel júliusban szülök, így nyaralás sem lesz. Egyébként nem vennék emiatt külön fürdőrucit, tökéletesen megfelel a tavalyi bikinim :)
2011. jún. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

mindkét terhességem alatt tankiniztem

[link]


[link]


Brendonban vettem, de ott nagyon drága. már nem ott venném. pl. Decathlonban is van...

2011. jún. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi a múlt héten 3 napot tengerparton töltöttünk, hogy még utoljára egy kicsit kettesben legyünk...ez a 36. hetem, szóval már igen terhes vagyok:) de én bikiniben voltam...viszont hogyha sokáig napon voltunk azért egy bő toppal óvtam a hasam. Egyébként én teljesen belemerültem a vízbe!

2011. jún. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia.:)

Fogalmam sincs, hogy milyen bikinit veszek majd, de az tuti, hogy takarnia kell a pocimat:)

2011. jún. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyberészes nagyméretűt. A bikini nekem nem szép pocakkal. De én is pancsoltam nyugodtan.
2011. jún. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Harmadik terhességemet "taposom" így nyáron:)

Az elsőnél még tankiniztem belefértem simán az egyel nagyobb méretbe kisebb is volt a pocim.(októberben szültem)

A másodiknál nagyobb volt jóval, egyberészes Anita kismami fürdőruhát vettem, de az nagyon ronda...valahogy olyan nagy bálnának mutatja az embert és nem hozza ki a pocak alakját, valahogy melltől combig olyan egy tömbnek mutatott, pedig nem volt olcsó.

Most a harmadikat július végére várom, de addig megyünk párszor rövidebb időre pancsizni, most kifejezetten kismama tankinit vettem a teszveszen. Új meg minden, csak nem kerül 10-15 ezer ft-ba mint a brendonban...

2011. jún. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A régi bikinire egy fehér trikó. Csak combközépig megyek a vízbe a gyerkőc után. (33. hétben vagyok)
2011. jún. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én maradok a tavalyi 2 részes bikinimnél:-) Méretre jó, kényelmesnek kényelmes, a páromnak ekkora pocakkal is remélem tetszek, a többi strandoló véleménye meg nem érdekel:-) Bár nagyon jól néznek ki azok a tankinik, de sajnálnám megvenni, azért, hogy 1-2x felvegyem, aztán többet ne...
2011. jún. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
20 hetesen mentem nyaralni, két kismama-tankinivel a bőröndben. Nem is vittem bikinit, mert nem akartam direkt nyapfénynek kitenni a hasamat. Végül rendesen lötyögött rajtam, mert SEMMI hasam nem volt a 25 hétig.
2011. jún. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!